«Мюнхенське» збіговисько: політичні трупи, ідіоти та зрадники

19 февраля 2020, 18:43
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
47
«Мюнхенське» збіговисько: політичні трупи, ідіоти та зрадники

Від «Мюнхенської» змови 1938 року до «Мюнхенського» спічу Путіна у році 2007-ому й до «Мюнхену» - 2020. Все те ж саме – політичні трупи, ідіоти та зрадники. Змінюється лише прізвища..

Кремлівський монстр у лютому 2007–го сказав у Мюнхені все. Після того він лише втілює те, що сказав. До 2020 року Мюнхенська конференція з безпеки перетворилася на «мюнхенське» збіговисько саме тих, хто й призів до нинішньої крові по цілому світу. Ні, всі вони навіть й не думали протистояти кремлівським дикунам, вони всі просто допомагали їм. 

 

«Мюнхенське» збіговисько 2020 року зібралося лише для однієї цілі – зміцнити та розширити лави на шляху до битви проти Дональда Трампа у листопаді. Жодних сумнівів у тому, що під час таємних зустрічей у Мюнхені й домовлялися саме  про засоби та цілі цієї вирішальної битви. Поява Мітта Ромні серед того збіговиська закономірна. Як, скоріш за все, й Курта Волкера.

 

Присутність вищих членів кабінету Трампа на тому анти-трампівському зібранні нормальній логіці взагалі не піддається. Хіба, що вони викинули величезні державні кошти на переліт до столиці Баварії, лише проконтролювати ворогів Трампа та Америки. Та для цього існує розвідка.

 

Майк Помпео взагалі був там зайвим, серед тих, хто тотально проти, як і нього особисто, так й проти Дональда Трампа, передусім. Зустрічатися на протязі декількох хвилин із таким самим серійним вбивцею, як Путін, Лавровим, це абсолютно небезпечно. Миттєво після «Мюнхену», Кремль показав всю «значимість» таких  порожньо безглуздих зустрічей – бійня у Сирії, як видається, увійшла до фінальної фази, А бійня в Україні увійшла до нової фази.   

                     

Страшні історичні паралелі Мюнхена, як виглядає, уникнути неможливо. Від «Мюнхенської» змови 1938 року до «Мюнхенського» спічу Путіна у році 2007-ому й до «Мюнхену» - 2020. Все те ж саме – політичні трупи, ідіоти та зрадники. Змінюється лише прізвища.

 

Звичайно, що Ішінгер – ключовий архітектор нинішнього «мюнхенського» мракобісся. Те, що він потрапив до списку «Миротворця» - грандіозно. Можливо, що він колись постане також й перед судом, або трибуналом. Але, із ним повинна буде постати абсолютна більшість учасників Мюнхенської конференції, починаючи саме із 2007–го.

 

Все сталося, як й повинно було статися . Вже через декілька годин, як цьогорічне збіговисько у баварській столиці закрилося, про нього забули. Немає сенсу навіть й напружуватися та згадувати, що там говорили всі ті політичні трупи, зрадники та ідіоти – від Макрона до Штанмайєра, від Трюдо та до Зеленського.

 

Хтось ще пам’ятає, що рік тому, найближчий соратник та союзник полковника КГБ Путіна – Порошенко, просторікував у порожній залі баварського готелю на шляху до свого політичного знищення. У цьому році Порошенко знову там. Не міг не бути. Член анти-української коаліції нижчого рівня.

 

А декілька днів тому, у якомусь підвалі того ж самого готелю, подалі від людей, щось белькотів абсолютно переляканий та у стані всепоглинаючого жаху елемент із Кривого Рогу на прізвище Зеленський. Зеленський та Порошенко не могли не зустрітися. Й вони зустрілися саме у Мюнхені. Теж політичні трупи, ідіоти та зрадники. Зеленський теж член анти-української коаліції. Тільки не думайте, що він зайняв місце Порошенко. Вони там вдвох та разом. І вони разом проти Трампа, проти США та проти України. Напевно, це головне призначення «Мюнхенського» збіговиська у готелі «Байєрхофф». Заради цього треба все спостерігати. 

Щось підказує, що після перемоги Трампа через декілька місяців, «Мюнхен» помре. В усякому випадку, треба максимально сприяти цьому.  

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.