«Смерть» німецької комсомолки. Кінець Ангели Меркель

16 февраля 2020, 15:46
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
411
«Смерть» німецької комсомолки. Кінець Ангели Меркель

Та не тіште себе ілюзіями, що після Меркель буде краще. Може бути лише гірше. Просто зараз ми всі, як в оціпенінні, спостерігаємо як Меркель знищую демократію в Німеччині.

Меркель страшенно поспішає. Вона у всепоглинаючій агонії. Її дні лічені й тому вона зараз особливо небезпечна.

 

Найближча соратниця полковника КГБ Путіна, з яким вона була тісно знайома, напевно, як мінімум, тридцять п’ять років, за ці останні миті при владі у ФРН, повинна досягти двох речей: перша, зробити все можливе та неможливе, щоб передати владу найбільш відданій людині; друге, максимально знищити всі докази її, спільного із Путіним, правління з моменту її приходу до влади.

 

Як виглядає, головну комсомолку ГДР готували до влади задовго до краху Берлінської стіни. Вкрай ймовірно, що до тієї, вкрай таємної підготовки був залучений і Гельмут Коль, який власноруч ввів Меркель до найвищих щаблів влади у Німеччині.  Нічого не забуто про те, як саме  Коль плазував перед керівниками конаючого Радянського Союзу відразу після краху Берлінського муру. І саме тоді, на початку 90-х, Ангела Меркель вже була на підході до влади у Німеччині.

 

Якщо Меркель була головною комсомолкою ГДР, вона, за визначенням, не могла не бути агентом ШТАЗІ. Її батько був На його совісті багато понівечених життів у Східній Європі. Звичайно, що Ангела Меркель виховувалася саме у такому дусі, звичайно, що вона знає про свого зловісного батька все. Звичайно, що про це знає й полковник КГБ Путін. Звичайно, що її шляхи перетиналися під час перебування співробітника КГБ Путіна у Східній Німеччині. Звичайно, що після приходу до влади Меркель, тандем Путін – Меркель досяг найвищої могутності. Результати цього світ спостерігає зараз. Із жахом. Але, найжахливіше ми дізнаємось незабаром.

 

Зрозуміло, що головною метою двох соратників – Путіна та Меркель, був повномасштабний поділ Європи. Немає, практично, ніяких сумнівів у тому, що вікоповно зловісно жахливий «мюнхенський» виступ Путіна на початку 2007 – го був узгоджений із Меркель. Тоді кремлівський монстр отримав повний карт – бланш. Першою жертвою незабаром стала Грузія. Після злочину Меркель, Путіна та їх соратників та союзників – Саркозі та інших, у Бухаресті.

 

«Бухарест» вже доволі давно у минулому. Пам’ять та шок вгамовуються, але страшна та безумна стратегія Меркель та Путіна діють. Не майте жодних ілюзій, яка головна мета: це знищення Дональда Трампа. Президент США знає про це абсолютно. Він ненавидить Ангелу Меркель і вчиняє так, як цілковито правильно, так й цілковито свідомо. З кожним днем ближче до листопада 2020-го, ця наджорстка битва проти Трампа буде набувати страшних рис. Вони не зупиняться ні перед чим. Вони – Меркель та такі саме, як вона, за ці три роки зазнали дуже багато втрат. Й вони знають блискуче, що якщо Трамп виграє, тоді на всіх них чекає безжальна, але справедлива кара.

 

Але, для німецької комсомолки, слава Богу, все повинно завершиться набагато скоріше. Треба робити все, щоб для неї все завершилося скоріше, а потім настала розплата. За все і головне – за Україну.

 

Про страшний «бухарестський» злочин не буде забуто ніколи. А далі – «мінський» злочин, анти-українська коаліція Путін – Меркель – Порошенко – Олланд – Макрон, союз комсомолки із бандою Обами. Все це дії Меркель, все це кров українців на її комсомольсько-німецьких руках.

 

Та не тіште себе ілюзіями, що після Меркель буде краще. Може бути лише гірше. Просто зараз ми всі, як в оціпенінні, спостерігаємо як Меркель знищую демократію в Німеччині, розриваючи волю німців у Тюрінгії. Ні, це справжня Ангела Меркель – соратниця полковника КГБ Путіна. І навколо неї такі  самі, як вона.

 

Зараз при владі у ФРН найбільш реакційні сили від часів, напевно, Вільяма Брандта. Всі ті – Штанмайєр. Маас, Габріель, Ляйден та далі за списком. Ви що, думаєте, що після них прийдуть кращі?  Ні. Хто не прийде до влади – це активи Кремля, Путіна та КГБ, прямі, або непрямі, відкриті, або приховані.

 

ФРН повинна була бути тотально ізольована вже відразу після об’єднання. ФРН ніколи не повинна була бути прийнята до НАТО. Зараз це вже нічного не значить. НАТО помирає на очах. І це також стратегічні та цілеспрямовані дії комсомолки, та, скоріш за все, співробітниці ШТАЗІ – Меркель, найближчої соратниці полковника КГБ Путіна. Тому ще більш, аніж коли, ФРН треба ізолювати.

 

Ми не знаємо, чи буде Ангела Меркель ще у владному берлінському кабінеті на початку листопада 2020-го? Скоріш за все, що ні. Треба зробити все, щоб не була. Але, ми знаємо точно, що, якщо Трамп переможе вдруге, тоді Меркель точно піде й, скоріш за все, що під суд. І не тільки вона. Кінець Ангели Меркель. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.