Виправдання Трампа. Катастрофічний кінець для Зеленського. І для Порошенко також

7 февраля 2020, 17:16
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
2
11927
Виправдання Трампа. Катастрофічний кінець для Зеленського. І для Порошенко також

Президент США Дональд Трамп чітко заявив: «Я виграю вибори у 2020 році й без допомоги України». Це вирок тобі, Зеленський

Заколот проти Дональда Трампа, США, вільного світу та України, як виглядає, розпочався на початку 2016 року. Тільки не тіште себе ілюзіями, що проти Трампа боролася лише одна Україна Порошенко, або лише одна Росія Путіна. Страшна реальність в тому, що вони несамовито боролися спільно.

 

Влітку 2016 року, перед початком роботи Республіканського Конвенту, та битва вийшла на небачений в історії рівень. Трамп та його найближче оточення знали, що то справжня війна на знищення. Війна, яку вела банда Обами – Клінтон – Байдена – Райс – Керрі – Нуланд – Йованович.: антиукраїнська коаліція вищого рівня на чолі із Путінм та Обамою. Серед українських заколотників назвемо Халупу, Чалого, Шуляр, Лещенко. Інших ви самі чудово знаєте.

 

У вересні 2016 року, коли Трампа все зрозумів, він жорстко відмовив члену антиукраїнської коаліції нижчого рівня, вірному партнеру та соратнику кремлівського монстра – Порошенко, у зустрічі в будівлі ООН.  На декількох поверхах нижче Порошенко зустрічався із Хілларі Р. Клінтон. Вони були абсолютно переконані у її перемозі.  Неможливо збагнути, що сталося б з Україною, якщо б перемогла Хілларі Р. Клінтон. Можливо, що Україна вже не існувало б.

 

Але, що ми знаємо точно, що після перемоги Дональда Трампа, той зловісний заколот проти нього, проти США та проти України лише посилювався, а у вересні 2019-го перейшов у відкритий путч. Жодних сумнівів у тому, що саме приїзд американської делегації на інаугурацію й став початком відкритої фази того путчу.

 

Хто включив до складу американської делегації Александера Віндмана, цього зловісного покидька та зрадника? Можливо, як і його брат Леонід. Хто надав дозвіл на перебування цього Віндмана у ситуаційній кімнаті Білого Дому під час безумної та спровокованої розмови Трампа із криворізьким блазнем? Що, ніхто не знав про прямі контакти Віндмана із Еріком Чамарреллою? Саме так формувався цей путч, який відкрито розпочався ц вересні 2019-го.

 

Президент Трампа просив Зеленського лише про одне – допомогти у встановленні справедливості. Мова не йшла про Байдена та його сина, хоча й про них також. Мова йшла про заколот та путч, що триває від початку 2016 року. Перелякане та обмежене криворізьке створіння відмовило, тим самим перейшовши на бік заколотників. Тоді Президент США Дональд Трампа чітко заявив: «Я виграю вибори у 2020 році й без допомоги України». Це вирок тобі, Зеленський.

 

Та зараз, коли ця фаза путчу провалилася, цей «президент криворізького кварталу» не повинен цікавити вже нікого. Що зараз повинно цікавити, так це те, чи віддасть наказ Президент Трамп на всеосяжне розслідування цього безумного путчу від самих його витоків?  Недарма Трамп у своєму виступі до нації із Білого Дому прямо назвав Крістофера Стілла Президент Трамп повинен віддати такий наказ і це повинно бути зроблено до виборів у листопаді. Що може статися, так це те, що до того часу Україна також буде обирати нового президента. Історія нічого не пробачить, правильно Зеленський?

 

А якщо Трампа програє? Не тіште себе ілюзіями, що путч завершений. Це вдалося подавити його чергову фазу. Зрозуміло, чому Порошенко та його камарилья мовчать? Вони сподіваються і вони виконують все, що наказують із кабінетів антиукраїнської коаліції.  Хтось забув, чому Джо Байден примчав до Києва за п’ять днів до інаугурації Трампа?

 

Трамп люто ненавидить Порошенко й абсолютно правильно робить. Трамп тотально зневажає Зеленського й також абсолютно правий у цьому. Як виглядає, Зеленський та Порошенко зараз – це єдине ціле проти Трампа, США, вільного світу та України. Вони в агонії, вони приречені й вони програють. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.