Хто перетворює політику України на хуторянський корупційний базар?

3 февраля 2020, 13:04
Владелец страницы
политконсультант
0
128
Хто перетворює політику України на хуторянський корупційний базар?

Є всі ознаки того, що Єрмак плутає національні інтереси України та власну кишеню

Давним давно, в липні-серпні 2019 року, однією з головних тем української політики було звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. Сценарій, що реалізовуйся, буд доволі схожий на спробу ще Леоніда Кучми позбутися «неслухняного» мера Києва  - Олександра Омельченка. Але тема Кличка зникла, хоча «осадочок» залишився.

І випірнув цей «осадочок» за океаном, в Сполучених Штатах Америки, де Дональд Трамп вже вважає слова «Україна» та «катастрофа» синонімами. А на тлі його імпічменту, який під мікроскопом наразі розглядає Сенат США, кожна публікація про оборудки команди Туза Дональда мають ефект, порівняний із застосуванням зброї масового істеризму, кожна така публікація викриває сховані важелі, що керують життям націй та народів.

Так, за останніми матеріалами видання New York Times від 31 січня 2020 року (https://www.nytimes.com/2020/01/31/world/europe/giuliani-ukraine-klitschko-trump.html), довірена особа президента США, Рудольф Джуліані, під час зустрічі з Єрмаком влітку 2019 року в Мадриді під спекотним іспанським сонцем натякнув останньому, що Клічко користується повагою в США як боксер-чемпіон. Дійсно, як можна довіряти Україні військову допомогу, коли вони позбуваються найбільш фізично підготовленого міського префекта, питав Джуліані Єрмака, пильно дивлячись в його гаманець.

І сталося диво – указ Зеленського так і не був підписаний, що вправно і відсвяткували Кличко та Джуліані під час їх останньої зустрічі. Хоча так залишилося не з’ясованим, хто пропонував Богдану як очільнику зеленської канцелярії 20 мільйонів американських купюр за залишення Кличка київським префектом – мовчить наука, себто НАБУ. І чому випадково людина Єрмака була призначена на таку хлібну посаду, як керівник Київблагоустрою?

За вправним американським адвокатом тягнеться цілий шлейф цікавих призначень у всьому світі, що робить його авторитетним «адвокатом-решалою» американського президента. Джуліані опікувався для Трампа не лише Україною. Розслідування телеканалу NBC News показало, що Джуліані зустрічався на одному проросійському заході у Вірменії в жовтні 2018 з виконувачем обов'язків міністра оборони країни. А у листопаді він обговорював безпекові питання з президентом Уругваю Табаре Васкесом. У грудні ж він полетів до Бахрейну, аби віч-на-віч поговорити з королем Хамадом бін Ісою Аль Халіфою. Всі ці зустрічі призвели до призначення погоджених американцями осіб на ключові посади тих країн.

Залишаючи осторонь питання «а навіщо Джуліані той Кличко та посада київського префекта» - що ж залишається у сухому підсумку? В сухому підсумку маємо черговий приклад того, як представники Zеленбуду розглядають питання української внутрішньої та міжнародної політики тільки як засіб вирішення власних матеріальних проблем. Україна для них – це гаманець, який цікавий, поки з нього є що їм доставати – останні підприємства, земля, порти чи навіть посади в стратегічних магістратурах. А спустіє гаманець – поїдуть вони до власних хуторів на Іспанщині чи Провансщині, де будуть з удаваним гнівом спостерігати за катастрофою країни, яку вони обіцяли відбудовувати, а замість цього – остаточно вбили.

Нажаль, таке «хуторянство» вже стало філософією нової влади.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Виталий Кличко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.