Ангела Меркель – агонія ворогу вільного світу, Європи, США та України

26 января 2020, 17:31
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
72
Ангела Меркель – агонія ворогу вільного світу, Європи, США та України

Меркель зараз, на початку 2020-го, лише сліпий інструмент у кривавих кремлівських руках. Вона завжди була таким інструментом. Просто зараз, ці два монстри – Путін та Меркель пов’язані абсолютно.

Берлінське збіговисько щодо Лівії було зовсім не про скривавлену Лівію та змучених лівійців. Меркель, у безумному страху, бажала лише двох речей: перше, максимально протягнути із своєю владою, по-друге, зацементувати свій багаторічний союз із кремлівським диктатором Путіним.

Полковник КГБ Путін відчуває абсолютно, що саме у Лівії може бути вирішена доля Європи та Широкого Близького Сходу. Агонізуюча колишня головна комсомолка ГДР Меркель зараз, на початку 2020-го, лише сліпий інструмент у кривавих кремлівських руках. Вона завжди була таким інструментом. Згадайте Бухарест – 2008. Просто зараз, ці два монстри – Путін та Меркель повязані абсолютно та безповоротно.

Після «Берліну» розпочався наступ військ Хафтара. Можливо, саме про це й домовилися диктатор Путін та, скоріш за все, агент ШТАЗІ Меркель, коли вона, кинувши все, примчала до Кремля, до свого соратника та союзника. Не в Берліні, а в Кремлі вирішували долю Лівії.

Диктатор із Москви їхав до Берліну лише з однією метою – переконатися, що перешкод його агресії у Лівії не станеться. Меркель виконала свою зловісно-страхітливу функцію. Та після «Берліну» все сталося набагато гірше та кривавіше.

Зацементувавши владу у Кремлі, Путін одночасно рушив у трьох напрямках – лівійському, сирійському та українському. Всюди Меркель – вірна соратниця та союзниця.

Про Сирію вже ніхто нічого не каже. А там наджорстке кровопролиття. Та кров на руках у Ангели Меркель також. Саме Меркель, спільно із Обамою,, відкрили шлях до нинішнього кривавого божевілля. Та Меркель цікавили лише одне: аби ті, хто втікав із Сирії, досягнувши Німеччини, голосували лише за неї. Вона із своїми подільниками із Берліну платили за це й продовжують платити. Її, такий самий, тотально агонізуючий візит до Стамбулу, був про те ж саме.

Та Ердоган теж в агонії та відчаї. І турецький президент вперше, публічно заявив, що у небачених нещастях у Сирії та Лівії винна, також, й Меркель. Що й потрібно було полковнику КГБ Путіну. Він пов’язав їх всіх кров’ю/ Але, свою соратницю Меркель він пов’язав кров’ю також й в Україні, а також в Ірані.

Путін та Меркель знищили НАТО. То була не проблема. Проблемою стане те, що утворювати після НАТО, щоб, в першу чергу, зупинити та знищити союз Москви та Берліну. Кожний день зволікання буде робити завдання знищення страшної осі РФ-ФРН складнішим та важким. Кожний день зволікання вже приводить до поширення окупації РФ все далі та глибше в Європі. Окрім України, поки що не криваво. Але, поки що. На Близькому Сході все зрозуміло, або майже все.

Іран для Путіна та Меркель – це також вирішальний «рубікон». Для комсомолки з ГДР – це гроші та влада. Для полковника КГБ – це влада та глобальна влада. І саме в Ірані Москва та Берлін, Путіна та Меркель прямо зіткнулися із США, США Дональда Трампа. Президент США Дональд Трамп пішов із Сирії й правильно зробив. Він відступив із Лівії й зробив величезну помилку. Але Президент Трамп не відступить щодо Ірану. Саме Іран й став саме тим елементом, що намертво повязав німецьку комсомолку із московським співробітником КГБ. Проти Трампа та США.

Битва на виборах Президента США розпочалася. За великим рахунком, розклад сил був відомий вже, як мінімум, декілька місяців тому. Невідомий був рівень крові, що заллє все – від Лівії до України до Ірану та далі. Страшна агонія Меркель. Далі буде ще кривавіше.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.