Союз Путіна та Меркель у Кремлі: проти США, Трампа та України

13 января 2020, 11:33
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
361
Союз Путіна та Меркель у Кремлі: проти США, Трампа та України

Найближча соратниця полковника КГБ Путіна – Ангела Меркель у всепоглинаючій агонії. Насувається час розплати за все, що вони спільно накоїли по цілому світі на протязі десятиліть.

Найближча соратниця полковника КГБ Путіна – Ангела Меркель у всепоглинаючій агонії. Насувається час розплати за все, що вони спільно накоїли по цілому світі на протязі десятиліть.

Не влаштовуйте для себе жодних оман та ілюзій щодо справжньої мети параноїдального та ідіотичного приїзду колишньої головної комсомолки до свого багаторічного соратника до Кремля. Єдиною та вирішальною метою було: розпочати смертельну битву проти  Президента США Дональда  Трампа на його шляху до перемоги у листопаді 2020 року.

Меркель та ФРН абсолютно не гравці у стратегічних битвах, що зараз коттяться без зупинки по планеті. Це ще більше поглиблює параною цього чудовиська із Берліну. Але ж вона знає, що, в першу чергу, ключові фінансові спонсори всередині Німеччини почнуть прямо запитувати, чому ми втратили мільярди наших грошей?

Дональд Трампа чесно та відкрито сказав Меркель та її союзникам, в першу чергу, із Кремля – зупиниться у своїй божевільній підтримці дикунського режиму в Тегерані. Але, Меркель та Німеччина вже декілька років, як стали неформальними членами союзу Путіна – Хаменії –Ассада – Сі.

Вбивство Сулеймані ввело двох соратників – Путіна та Меркель – у стан глибинного шоку. Не за того, що вбили саме того монстра, а за те, що їх союзницький режим мулл захитався. А саме через страшну ядерну оборудку до Тегерану були закачані сотні мільярдів доларів, які зараз вбивають всіх підряд – від американських солдат до іранських протестувальників до українських людей. Тепер Путін та Меркель ще пов’язані і цією кров’ю. Тому вони не відступлять. Не тому, що не хочуть, а Путін абсолютно не хоче, а тому ще вже не можуть.

Ідіотські розмови між Путіним та Меркельпро Лівію та Сирію нічого, окрім потужної відрази, не викликають. Для Путіна, його берлінська соратниця, в цих зіткненнях необхідна виключно, як ширма, за якою приховані істинні наміри Кремля. Хоча приховувати вже давно немає що. А руки Меркель так само у крові сирійців, а тепер вже і лівійців, як й кремлівського монстра. А за Лівію полковник КГБ Путін буде боротися ще більш несамовито, аніж за Сирію, хоча б, як память та відплата за Каддафі. Тим більше, що у Сирії вже, майже, повна перемога. Дякуючи й знову також Меркель, Олланду, Макрону, ЄС та, головне, Обамі.

Головна комсомолка ГДР Меркель та полковник КГБ Путін – це абсолютне єдине ціле на протязі багатьох десятиліть, можливо, з часів перебування співробітника КГБ Путіна у Дрездені. Батько Ангели Меркель – абсолютний покидьок, був на службі у ШТАЗІ,  напевно, і його донька. А там де було ШТАЗІ, там абсолютно було й КГБ. Зараз для Путіна та Меркель наступають моменти істини.

Президент США Трамп все це знає. Він знає, що битва за перемогу у листопаді 2020 року буде набагато несамовитою, аніж те, що коїлося у 2016-му. Проти нього та проти Америки будуть всі: Путін, Меркель, Макрон, Хаменеї, Ассад, Сі, ЄС, НАТО та так до нескінченості. Вони всі програють. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.