Страхітлива помилка Президента Трампа. Двері до пекла ще більш відкриті

10 января 2020, 11:58
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
53
Страхітлива помилка Президента Трампа. Двері до пекла ще більш відкриті

8 січня, можливо стане колись характеризуватися, як днем, що змінило історію. Дев’ять хвилин звернення президента Трампа до нації стали хвилинами відступу та умиротворення.

Президент Трамп двічі віддавав наказ на знищення у Сирії. Обидва накази нічного не мали спільного із будь-якою сталою та правильної стратегією щодо цієї країни. Обидва накази були виключно емоціональними та базувалися на власних людських відчуттях американського лідера. Результат – майже тотальна перемога у Сирії союзу Путіна-аль-Асада-Хаменеї.

Значимість Ірану навіть неможливо порівняти із значимістю Сирії у цьому кривавому хаосі, що котиться по цілому Широкому Близькому Сході. Але, Президент Трамп так нічного й не збагнув, та навіть й не бажає відійти від свого сприйняття та мислення. Ніде, ані по відношенню до Сирії, ані Іраку, ані Ірану, ані України, ані Північної Кореї, ніде.

8 січня, можливо стане колись характеризуватися, як днем, що змінило історію. Девять хвилин звернення президента Трампа до нації стали хвилинами відступу та умиротворення. Обличчя найвищих військових керівників США, які стояли за спиною свого головнокомандувача, були камяними. Вони чудово знають, що в першу чергу, відповідати прийдеться саме ним.

Ми не знаємо, хто остаточно вплинув на Президента Трампа не відповідати на удари іранських мулл на армію США, яка стоїть в Іраку. Ми знаємо точно, що ця страхітлива помилка стала тріумфом для режиму в Тегерані. Починаючи від Аятолли та до вищого військового керівництва, які обрушили на США, та на Трампа, такий град проклять та гніву, які він не чув ніколи. Іранські мулли ухвалили рішення, яке єдине й повинно було бути ухваленим – війна продовжується. Це політичний результат жахливих «9 хвилин» від президента Трампа. Далі підуть дії.

Можливо, шо найближче оточення Трампа, що прямо впливало на рішення Президента не відповідати Ірану, опамяталося та почало відбілювати Трампа, але, в першу чергу, самих себе. А якщо ні? Наразі результат єдиний – ініціатива віддана Тегерану – Москві – Дамаску та Пекіну. Треба прямо казати правду – двері до пекла після 8 січня ще більш відкриті.

Якщо до звернення Трампа удари могли бути спрямовані на обмежену кількість держав, то тепер ця кількість зросла. На скільки невідомо, але зросла абсолютно. Хто першими у тому страшному списку? Жодних сумнівів, що Ізраїль, Бахрейн, Кувейт, Саудівська Аравія, Україна.

Невже Дональд Трамп та його найближчі люди не розуміють, що весь цей жах, що тільки по-справжньому розпочинається, спрямований, передусім, щоб він не переміг на виборах у листопаді? Якщо не розуміють, тоді на нас чекає дуже багато крові. Невже вони не розуміють, що іранські мулли будуть до кінця дратися за Ірак, а Путін буде абсолютно на їх боці? Невже вони не розуміють, що Путін буде із люттю дратися за Лівію та не зупиниться не перед чим?

Все це розпочав Обама – абсолютний монстр та покидьок. Він все зараз й продовжує. Він спільно із «Злодійкуватою Хілларі», «Сплячим Джо», «Божевільною Ненсі» та своїм союзником Путіним. Вони не зупиняться.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.