Акт відплати від Президента Трампа. З Новим Роком!

3 января 2020, 13:56
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
115
Акт відплати від Президента Трампа. З Новим Роком!

Трампу збирати нікого. Та головне, що й не потрібно. Хто захоче, той прийде сам. Трампу треба діяти. Так саме, як він зробив сьогодні вночі в Багдаді.

Президент США Дональд Трамп виконав свою погрозу. Одні із найбільш страшних людей на цій планеті, включаючи іранського генерала Касема Сулеймані вбиті. Шлях до другої перемоги Дональда Трампа на виборах повністю відкритий.

Для союзу Росії – Ірану – Сирії – Туреччини та Хезболли наступили чорні дні. Якщо найближчими годинами, або днями, турецька армія увійде до Лівії, тоді для цього моторошного союзу нинішні чорні дня можуть завершитися абсолютною катастрофою. Саме цього й треба досягнути.

Путін н буде дратися за Ірак ціною власних солдат. Але, він буде дратися за Ірак ціною солдат, в першу чергу, іранських. Хаменеї теж чудово розуміє, що відступ з Іраку може означати вірну погибель його режиму. Таким чином, Ірак стає головною точкою небаченого досі силового зіткнення. І США там будуть, скоріш за все, одні. Фактично, це стане вироком для НАТО, напевно, справедливим. НАТО зрадило всіх та, в першу чергу, себе самого.

Путін буде дратися за Лівію. Лівія стане другою головною точкою цього сучасного стратегічного силового дійства. Трамп в Лівії також не відступить. Так саме, як й Ердоган.

За всіма канонами, Кремль повинен розпочати підготовку зустрічі на найвищому рівні між вищими керівниками союзу Росії – Ірану – Сирії – Туреччини. Запросять, скоріш за все, єгипетського президента та саудівського короля. Для Ердогана наступає момент істини.

Трампу збирати нікого. Та головне, що й не потрібно. Хто захоче, той прийде сам. Трампу треба діяти. Так саме, як він зробив сьогодні вночі в Багдаді. Трампу треба діяти в повну протилежність тому, що він наробив по відношенню до Сирії. Рішення щодо Іраку, як виглядає, вже ухвалено. Тепер треба його виконати.

Як завжди почав діяти стратегічний фактор часу. Сенс для кремлівського диктатора їхати до Туреччини 8 січня втрачений, тим більш, що газ вже спрямований до південної Європи. «Добити» Ердогана на турецькій території Путіну не вдасться. Значить, «добивати» Ердогана кремлівський кормчий буде іншими способами. Але, якими, як дієво та головне, як швидко? Дональд Трамп все це розуміє. Значить, замість зустрічі із Путіним, Ердоган полетить до Білого Дому. А це може стати епітафією для Кремля та Путіна.

Тваринний страх в ЄС, такий саме тваринний страх у НАТО. Ні не тому, шо насуваються війни, де треба брати участь. Цей тваринний страх за те, що їм всім прийдеться відповідати за те, що вони були одними із головних першопричин нинішнього моторошного та кривавого дійства. Історія згадає всіх та прийде за всіма – від Парижу до Берліну до Брюсселю до Оттави й далі.

Залишилася ще одне маленьке, смертельно перелякане, ідіотське створіння – Зеленський. Новітній соратник кривавого кремлівського диктатора. У цього криворізького блазня рівень страху ще більший, аніж у примітивній бюрократичній камарильї в ЄС та НАТО разом. Це дійсно грандіозно, що Майк Помпео не приїхав до України. Він просто підштовхнув те агонізуюче створіння до краю історичної прірви. Можливо, що знищення Сулеймані стало для Зеленського остаточним поштовхом до того провалля. Як все ж таки вірно, що Президент Трамп просто зневажає цього агонізуючого криворізького блазня.

Дякую, Президенте США Дональд Трамп! З Новим Роком!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.