Марі Йованович – «Демократична гідра», ворог Трампа, України та вільного світу

2 января 2020, 17:53
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
37
 Марі Йованович – «Демократична гідра», ворог Трампа, України та вільного світу

Йованович в українській столиці просто замкнула той пекельний ланцюг, що протягнувся від Вашингтону до Києва, та далі до Москви.

Марі Йованович була заслана до України у серпні 2016 року із єдиною метою – беззаперечно виконувати всі накази  американської сторони анти-української коаліції вищого рівня. Банда Обами-Клінтон-Байдена-Керрі-Райс-Нуланд ніколи не сумнівалися, що переможе тільки Хілларі Р. Клінтон. Жодних сумнівів у тому не було також із іншого боку цієї моторошної коаліції – Кремля та Лубянки.

Паралельно та одночасно до НАТО із такою самою метою була заслана Роуз Гьотемьоллер, якв збирала кошти для перемоги Х.Р. Клінтон. А до Києва, теж, скоріш за все, з цією самою метою, її учениця – Барбора Маронкова, яка відверто ненавидить Президента США Трампа, але отримуючи великі кошти, в основному, від американських людей.

Саме в момент прибуття Йованович до Києва заколот проти Дональда Трампа, США, України та цілого вільного світу переходив до вирішальної фази. Йованович в українській столиці просто замкнула той пекельний ланцюг, що протягнувся від Вашингтону до Києва, та далі до Москви. А всередині Посольства США вже довгі роки перебувала команда, яка автоматично виконувала всі накази від банди Обами. Як виглядає, Марі Йованович у посольстві чекав Джордж Кент. Це саме цей Кент, член цієї анти-української коаліції, який зараз є, в це неможливо навіть повірити, заступником Помпео.

Немає сенсу й навіть думати про стан Марі Йованович, коли їй доповіли про поразку Х.Р. Клінтон. Жодних сумнівів, що вирішальні та стратегічні інструкції, та накази, ця страшна особа отримала особисто від Джо Байдена, коли він з’яввися у Києві лише за п’ять днів до інаугурації Дональда Трампа.

Чому президент США Трампа не звільнив Йованович відразу, як увійшов до Білого Дому? Але ж він та його соратники знали абсолютно, хто така Йованович та якою була її істинна місія. Вони ж чудово знали, що вся страшна та пекельна машина, як у Вашингтоні, так і в Києві, так й у Москві, невпинно працювали на Клінтон. Йованович залишилася в Україні, а проти Трампа саме тоді, у січні 2017 року розпочався путч. Кульмінацію якого весь світ спостерігає зараз.

Пам’ятаєте, що казав тоді адвокат Еріка Чамарелли, якого підозрюють у тому, що саме він був донощиком про страхітливу розмову між Трампом та Зеленським? Той адвокат тоді прямо сказав: «Розпочинається путч».

Більше ніж два з половиною роки Йованович «вбивала» в Україні порядок денний Президента Трампа. Більше ніж два з половиною роки вона жорстко працювала разом із путінським соратником в Україні – Порошенко. Те, що наробила Марі Йованович в Україні не піддається нормальному уявленню. Саме на ній та на таких, як вона, тисячі українських смертей у війні проти Росії. А Марі Йованович – член анти-української коаліції вищого рівня Обами – Путіна.

Взимку 2019 року Йованович промовила, що незабаром Президента Трампа усунуть з посади в результаті імпічменту. І лише тоді Білий Дім зробив те, що повинен був зробити два роки тому. Та на місце «Never Trumper» Йованович Держдеп надіслав до України іншого «Never Trumper» - Тейлора. Президент Трамп сказав, шо він ніколи не знав цю людину. Рівень та глибина цих заколоту та путчу в США вражають.

Трамп, скоріш за все, вже ніколи не зустрінеться із Зеленським. Хоча це примітивне криворізьке створіння, немовби, промовило, шо йому також не подобалася Йованович. Це вже немає для цього криворізького елемента ніякого значення. Він із своїми паяцами – на неправильному боці історії. Вони всі на боці банди Обами та Йованович, хоча клянуться у протилежному. А найвищі демократичні чинники у Конгресі вже віжверто називають Зеленського - «брехуном». Що неймовірно – це правда. І це вирок тобі – Зеленський.

За логікою політичного процесу, на Йованович повинен чекати суд. Вона – заколотник,  «Демократична гідра», «Never Trumper», «Deep State», ворог Трампа, України та вільного світу.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.