"Це не попередження, а погроза. З Новим роком!" – Президент США Дональд Трамп

1 января 2020, 18:29
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
52
 Це не попередження, а погроза. З Новим роком!  – Президент США Дональд Трамп

Путін не буде дратися за Ірак. Він дійсно боїться. Путін буде дратися за Лівію.

У союзу Москви – Тегерана – Дамаска – Анкари – Хезболли, після фактичної перемоги у Сирії, було два стратегічних напрямки наступного застосування сили – Ірак та Лівія. Цей моторошний союз обрав обидва.

Зараз просто спостерігаємо природній та звичайний розвиток подій. Це продовження жаху банди Обами-Байдена-Клінтон-Керрі та далі за списком. А також, фактичної порожнечі дій з боку особисто Дональда Трампа. Коли, через сорок років, спрацював «синдром посольства», у Трампа не залишилося іншого виходу, як мститися безумному тегеранському  режиму мулл за всі біди та нещастя, що цей режим приніс всім.

Дональд Трамп, хочеться вірити, усвідомлює, що якщо він не покарає тегеранський режим, він може програти у листопаді. Часу обмаль. Дональд Трамп чудово пам’ятає, що Рональд Рейган переміг, в тому числі, що заявив, що він покарає Тегеран за захоплення американців. Але, Рейган тоді діяв. Чи буде діяти Дональд Трамп? Чекати залишилося зовсім недовго.

Головне та найбільш принципове – Путін, Хаменеї, аль-Ассад, Ердоган та керівники Хезболли не відступлять. Вони зайшли вже дуже далеко, аби відступати. Сотні тисяч вбитих, моря крові та перемоги. Та й навіщо їм відступати?  Зараз для Москви та Тегерану головне не випустити із своїх кривавих обіймів Туреччину та Ердогана.

Трамп чітко сказав, що «Ердоган у Сирії робить правильні речі». Це дійсно так. Це дійсно прямий сигнал Анкарі спробувати вистрибнути із того кривавого союзу, у який Путін загнав Туреччину. Кремлівський монстр розуміє, що якщо Ердоган почне схилятися у бік Вашингтону, вся «південна стратегія» Кремля піде під укіс, як, можливо, й сам кремлівський монстр. Дійсно, ставки більше ніж життя.

Путін не буде дратися за Ірак. Він дійсно боїться. Путін буде дратися за Лівію. Приниження 2011-го року він ніколи не в змозі забути та не пробачить. І Лівія – це ключ до Середземноморя. Сирія – то лише плацдарм. Ердоган вирішив перенести голосування у турецькому парламенті з 8 січня на 2-е. Після 2-го січня у турецького президента не буде іншого виходу як відправляти на війни армію Туреччини.

Що, наближається пряме зіткнення Москви та Анкари, Путіна та Ердогана? Зараз це виглядає саме так.  Держава-член НАТО за декілька днів до війни із Росією. А НАТО мовчить. У НАТО – «смерть мозку», НАТО святкує Різдво та новий рік. Це так, але НАТО «святкує», скоріш за все, свою смерть. Страхітлива іронія – криваве колесо історії для НАТО зробило свій оберт від 2011-го до 2020-го року.  Ось чому Москва буде дратися за Лівію. Або, втече звідти, якщо Трамп та Ердоган заявлять, що вони знову разом. Та, в принципі, стратегічно вони й не розлучалися.

Ірак відданий на поталу Ірану. Ситуація аналогічна із Лівією для Росії. В Іраку насувається пряме зіткнення США та Ірану. А де НАТО? Трамп, як виглядає був правий, що НАТО стало застарілим. В Іраку проти Ірану, Хезболли Сполученим Штатам взагалі немає на кого спертися. Та не дії в Іраку порівнювати із не діями у Сирії просто заборонено. І якщо Лівія – це ключ до Середземномор’я, то Ірак – це ключ до цілого Широкого Близького Сходу. Й Ірак зараз у вогні, шо розгоряється прямо на наших очах.  

Після голосування у турецькому парламенті, приїзд кремлівського диктатора на відкриття «Турецького потоку», фактично, втратить сенс. Тим більше, що сам газопровід вже запрацював. Значить, або кремлівський монстр повинен абсолютно залякати Ердогана, або домовитися із Ердоганом щодо Лівії, або відступити. Останній варіант, як вказано вище, виключається.

Путін недаремно телефонував Трампу напередодні смертельних атак на американські бази в Іраку, а потім на американське посольство у Багдаді.. Заріф абсолютно визначено та спрямовано примчав до Москви відразу після цього, а далі полетів до Пекіну.  Вони прийняли рішення. Схоже, що Президент США Трамп рішення також прийняв: "Це не попередження, а погроза. З Новим роком!".

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.