Стратегічні бійні у Сирії та Лівії. Вирішується доля Путіна

30 декабря 2019, 11:56
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
690
Стратегічні бійні у Сирії та Лівії. Вирішується доля Путіна

Та мова вже зовсім не про «уряди». Мова про стратегічний простір та про геополітичне майбутнє величезного регіону. У Ердогана не існує іншого виходу, як благати Білий дім про термінову зустріч, зараз.

Як Ердоган збирається «рвати» із союзом Москви – Тегерану – Дамаску – Анкари – Хезболли, напевно, одне із найскладніших питань сучасного етапу геостратегічного глобального зіткнення. Путін піде на все, аби знищити Ердогана та Туреччину в разі непокори. І зараз ситуація кардинально інша в порівнянні із днями початку вторгнення Росії до Сирії. Зараз, як виглядає, вирішується доля самого Путіна.

Турецькому президенту немає до кого звернутися, окрім як до президента США Дональда Трампа по порятунок. Мова не йде про порятунок Ердогана, Туреччини, хоча й про це. Мова йде про порятунок від встановлення тотального контролю над регіоном з боку Москви, Ірану та їх тимчасових сателітів, будь-то Єгипет, або хтось-інший. Часу у Трампа та Ердогана – лічені дні.

8 січня кремлівський монстр повинен бути у Туреччині. 8-го або 9-го січня турецький парламент повинен надати згоду на направлення армії Туреччини до Лівії на запит «уряду національної єдності». Жодних ілюзій, що ніякого «уряду» в Тріполі, фактично, не існує. Та мова вже зовсім не про «уряди». Мова про стратегічний простір та про геополітичне майбутнє величезного регіону. У Ердогана не існує іншого виходу, як благати Білий дім про термінову зустріч, зараз.

Кремлівський монстр все розуміє. Він та його банда блискуче усвідомлюють, що Сирія – це була «звичайна кривава прогулянка» тривалістю у п’ять років та з мільйоном вбитих. А Лівія – це може стати грандіозним стратегічним побоїщем, що визначить долю, як самого Путіна, так й Росії. Головне питання зараз тільки до Дональда Трампа: «Чи буде готовий Президент США віддати наказ на застосування американських сил проти будь-кого, хто стане на їх шляху у Лівії?». Причому, Трамп точно знає зараз, що полковник КГБ не зупиниться.

Путін ніколи не пробачить приниження 2011 року, коли так звана «коаліція НАТО» вбила його соратника Каддафі. Путін чудово знає, що НАТО зараз не зробить нічого. НАТО вмирає, у НАТО – «смерть мозку». Більше того, Франція у Лівії зараз на боці Росії, Єгипту та Саудівської Аравії.

А що НАТО хоч якось допомогло Туреччині у її війні у Сирії? Так що, зараз Альянс буде допомагати Туреччині у бійні в Лівії, що необоротно насувається? У НАТО зараз інше – різдвяні та новорічні канікули. Це вже точно – смерть НАТО.

США та Туреччина, Трамп та Ердоган, фактично, залишилися вдвох. Час настав для того, щоб зараз забути про все – про С-400, F-35, ''Patriot” та щось подібне. Також час настав, щоб забути про НАТО. Якщо турецьки солдати увійдуть до Лівії, за ними повинні увійти й солдати американські. Питання – чи встигнуть? Часу, як виглядає, залишилося, приблизно десять днів.

Напевно, що майже всі з подивом розмірковують, а чому Кремль не відповідає на санкції США проти «Північного потоку-2»? Так відповідь ж була прямою: «Ми будемо відповідати асиметрично». Тобто, бійнями у Сирії, Лівії та війною в Україні.

Початок 2020-го. Все так, як й прогнозувалося. Путін почав пряму боротьбу проти Трампа.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.