Росія - країна терорист

4 августа 2019, 15:59
0
155
Росія - країна терорист

На які взагалі злочини готова Росія, щоб досягти своїх геополітичних цілей?

З джерел близьких до правоохоронних органів Іспанії, стало відомо, що вчора іспанські правоохоронці отримали сигнал про можливе знаходження на борту літака, який прибув в Барселону з Борисполя, вибухового пристрою.

Цікаво, що на вище зазначений рейс WRC751, який прибув в іспанський аеропорт «Ель Прат» о 21:31 за розкладом, був зареєстрований і один з основних авторів цього листа - громадянин РФ. Однак на посадку цей чоловік так і не прибув!

Після приземлення в Барселоні, пасажири були евакуйовані з літака. Спеціальний підрозділ з виявлення та знешкодження вибухових пристроїв Цивільної гвардії Іспанії здійснив перевірку літака, пасажирів та їх речей, і на щастя, вибухівки не знайшов!

Вкотре стаємо свідками організації Росією терористичних актів! Кремль продовжує фінансувати терористів, не звертаючи уваги на можливі жахливі наслідки своєї злочинної діяльності. РФ впевнена, що їй вдасться приховати від міжнародної спільноти свої злочини і зробити винними інших людей. Однак це вже не так просто зробити! Захід не дозволить уникнути відповідальності за такі зухвалі дії!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.