Ультиматум США для Німеччини. Ще на один крок ближче до краху НАТО

1 августа 2019, 16:19
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
574
Ультиматум США для Німеччини. Ще на один крок ближче до краху НАТО

Напевно, Білий Дім був переконаний у тому, що реакція на його ультиматум ФРН щодо участі у Затоках буде саме такою, якою вона й трапилася – категорична відмова.

Напевно, Білий Дім був переконаний у тому, що реакція на його ультиматум ФРН щодо участі у Затоках буде саме такою, якою вона й трапилася – категорична відмова.

Не треба вводити себе в оману тим, що офіційний Берлін вимагав утворення лише «коаліції» для планованої місії у Затоках виключно під егідою ЄС, абсолютно відкидаючи будь-яку участь США, не кажучи про американські лідируючу роль. Правда полягає в тому, що ФРН не бажала, не бажає та не буде бажати існування будь-якої місії у Затоках, яка стане на заваді все більш експансіоністської поведінки Ірану за прямим менторством із Кремля.

Правда полягає в тому, що Німеччина вже, фактично, приєдналася до союзу Росії – Ірану – Сирії – Туреччини – Китаю. Ця над-брутальна відмова Вашингтону та, передусім, Дональду Трампу, просто логічне продовження участі ФРН у цьому новітньому глобальному союзі диктаторів, автократів та серійних вбивць. Хоча союз Берліну та Москви, а особливо, Путіна та Меркель, існував вже давно, а нинішнє приєднання Берліну – це просто природні дії ФРН у сучасних умовах силового геостратегічного зіткнення.

ФРН – це ворог. Ворог вільного світу, США, вільної Європи, України. Та це не все. Нинішня ФРН із Штанмайєром, Маасом, Габріелем, Шульцем, Крамп-Карренбауер, фон дер Ляєн – це найбільш небезпечні вороги, небачені, як мінімум років 50. Із найстрашнішим ворогом – Ангелою Меркель на чолі, найближчою соратницею полковника КГБ Путіна, колишньою головною комсомолкою ГДР та, майже очевидно, агентом ШТАЗІ.

У Вашингтоні про це чудово знають. Питання полягає в тому, скільки довго Трамп та його уряд будуть утримувати себе, щоб не почати «знищувати» цей страхітливий режим у Берліні. Хочеться вірити, що ультиматум ФРН щодо Заток став початком такого «знищення». В принципі, США почали утворення нового глобального альянсу, до якого вже долучилися країни з Європи, Близького та Далекого Сходу. Цей процес вже не зупинити.

Скільки треба членів для такого новітнього альянсу? А хіба хтось питав про таке, коли у 1949 році утворювали НАТО? Питання не в тому «скільки», а «навіщо»?  І миттєво постає питання: «А навіщо зараз НАТО?». Тим більше НАТО із Німеччиною?

Зрозуміло, шо ФРН та Меркель роблять все можливе та неможливе для знищення НАТО. Роблять це, як мінімум, вже дванадцять років. Тепер зрозуміло, якої страшної помилки було припушено, коли ФРН була залучена до Альянсу в середині 50-х. Та ще більшої помилки було припущено, коли  об’’єднану Німеччину залишили в НАТО.

По цілих вертикалі та горизонталі  на ключових постах в НАТО – представники ФРН та Меркель особисто. Один із найбільш страшних чинників – Герлінда Нейхус. Це - апофеоз німецького знищення НАТО. Й таких «нейхус» в Альянсі хоч греблю гати, які виконують свою страхітливу та злодійську роботу в рамках єдиної стратегії, що народжена вже дуже давно у Берліні та, дуже ймовірно, узгоджена в Кремлі. Ниточки цього злодійського божевілля також розкидані в структурах НАТО в Україні. Хто там ще в Україні залишився «мрійником» про Україну в НАТО разом із ФРН?

Дональду Трампу вирішувати, що робити із Німеччиною, Меркель та НАТО. Але, просто треба усвідомити, що механічним заміщенням путінських креатур у Берліні, змінити нічного не вдасться. Прийдуть інші путінські креатури, можливо, що ще більш агресивні та нестерпні. Скоріш за все, так воно й трапиться. Питання не у членстві ФРН в НАТО. Питання в тому, як максимально ефективно та надійно, та так надовго, як це буде необхідно, ізолювати ФРН? Починати треба на Лондонському саміті НАТО. І розуміти, що той саміт може стати одним із останніх, а, можливо, що й останнім.

У Перській та Оманській затоках, як виглядає, почалося формування нового глобального альянсу. Ще один крок ближче до завершення існування НАТО. Історія всіх альянсів, що існували, завершувалася.  Це не я написав. Це написав дванадцять років тому Роберт Каган. До речі, чоловік Вікторії Нуланд – колишньої представниці США саме в НАТО. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.