Борис Джонсон. BREXIT

24 июля 2019, 17:16
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
24
Борис Джонсон. BREXIT

Борис Джонсон, дуже хочеться в це вірити, повинен збагнути лише одну та головну річ – проти Великої Британії Європейський Союз веде війну, на знищення.

Борис Джонсон, дуже хочеться в це вірити, повинен збагнути лише одну та головну річ – проти Великої Британії Європейський Союз веде війну, на знищення. BREXIT, окрім свободи для Британії, принесе крах ЄС.

Перед тим, як розпочати справжній процес виводу Британії із ЄС, Борис Джонсон повинен публічно заявити про те, хто був насправді винний у тому, що країна не залишила той безумний проект, а робили все, аби знищити суверенну волю британців, висловлену вже більш ніж три роки тому.

Тільки після оприлюднення правди про зраду щодо  BREXIT, новий британський уряд на чолі з Борисом Джонсоном повинен, на моє переконання, виконати наступне.

Перше – Велика Британія зобовязана покинути ЄС 31 жовтня 2019 року. З угодою, або краще, без угоди. Британці голосували не за угоду про вихід, вони голосували за вихід. Борис Джонсон повинен збагнути, що буде зроблено все, аби цього не сталося. Тому, уряд Джонсона може зіткнутися із ситуацією, коли у нього не залишиться іншого, аби призупинити дію парламенту. Якщо уряд Джонсона не виведе Британію із складу того божевільного проекту, тоді цей уряд впаде, а Британія силоміць буде залишена у складі ЄС. Якщо в країні не вибухне, щось на зразок громадянської війни.

Друге. Одночасно із виводом країни із ЄС, британський премєр Джонсон повинен поновити стратегічний союз із США, із США саме Дональда Трампа. Трамп чекає на це. Трамп знає, навіщо цей союз. І якщо Джонсон ще не збагнув для чого це, президент США все йому розтлумачить. Він це казав Мей, але Мей виявилася не союзником, ані США, ані Трампа. Мей – Remainer, була та залишиться. Якщо Трамп та Джонсон поновлять історичний союз, тоді, видається, буде лише питанням часу для руйнування самого ЄС. У Брюсселі це добре знають та відчувають із жахом. Ось де ті витоки війни ЄС проти Обєднаного Королівства.

Третє. Борис Джонсон повинен розірвати іранську ядерну угоду. Президент Трамп буде просити Джонсона зробити це. Якщо уряд Джонсона не зробить такий необхідний та вірний крок, тоді два вище вказаних постулати опиняться під загрозою. Ні, вони не будуть знищені, але глибоко підірвані. Як глибоко? Це буде залежати від того, на якій рівень виведе Європейський Союз війну проти Британії та, як це може сприйняти особисто сам Трамп.

Четверте, що витікає із трьох, вищенаведених постулатів – що робити із НАТО? Якщо у Білому Домі рішення, як виглядає, можуть скоро ухвалити, тоді в уряду Джонсона вибору, майже, не залишиться, як піти вслід за Вашингтоном. Божевільна іронія, що майбутній саміт НАТО запланований провести саме у Лондоні.

Серпень, як виглядає, буде дуже гарячим у всіх вимірах. По-іншому, напевно, й не може бути. Вирішується доля Британії та доля Європи. Страхітливо те, що вирішується й доля України. Без України. Зате доля криворізького  ідіоту також буде вирішена. Хоча, правильніше, вона вже вирішена. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.