Смертельна безвихідь Зеленського

23 июля 2019, 11:14
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
68
Смертельна безвихідь Зеленського

Фундаментальне питання полягає в тому, як довго буде тривати ця жахлива агонія? Як виглядає, Путін не збирається довго на це спостерігати.

Для криворізького створіння все завершилося. Фактично, навіть не розпочавшись.

Головне, що той тотально примітивне криворізьке утворення програло війну. Все інше, що може трапитися, або, може не трапитися, буде лише похідним від цього вирішального та зловісного факту.

Соратник та учень Путіна – Порошенко, програв війну свідомо. Тотально тупий «криворізький квартальний» - Зеленський програв війну також свідомо, але за стратегічною інерцією, яку уникнути було неможливо. А також тому, шо він ніколи, не те, що розумів, навіть не сприймав те стратегічне середовище, в якому він сам опинився та в якому перебуває Україна.

Тупий криворізький блазень та стратегічні координати сьогодення – це абсолютно не сумісно. Ось чому для цього створіння все завершено. Фундаментальне питання полягає в тому, як довго буде тривати ця жахлива агонія? Як виглядає, Путін не збирається довго на це спостерігати.

Як видається, 2 серпня визначене Кремлем, та не лише Кремлем, як рубікон нинішнього стратегічного етапу сучасності. Після 2 серпня, цієї точки глобального неповернення, Кремль просто буде вимушений розпочати діяти і він буде діяти. Не для того «кремлівські мрійники» «вбивали» ракетний договір, аби віддати стратегічну ініціативу в руки Білого Дому. Для криворізького шута читати ці речі просто немає сенсу. Він буде потім читати свою «епітафію», якщо це йому дозволять.

Жахливий часовий збіг просто не міг не трапитися. Все замкнулося у стратегічній безвиході Зеленського. Крах ДРСМД співпаде із початком переростання агонії Зеленського та його маразматичної камарильї у відчай та параліч. Знову ж таки, жахлива іронія буде полягати в тому, що чим ближче буде до відкриття нового парламенту, тим лютішими будуть ставати ті відчай та параліч. Той, майже тотальний, набрід «слуг», який планує прибути до парламенту, зробить для «криворізького квартального» та його збіговиська ситуацію ще більш нестерпною.

Та це не головне, абсолютно не головне. Зрозуміло, що те все майбутнє збіговисько у Верховній Раді приречено. Головне в іншому: «На тлі смертельної безвиході Зеленського чи виживе Україна взагалі?». Та інше, ще одне головне питання: «Хто зможе врятувати Україну після криворізького створіння?».

Майже гарантовано, що Україна б опинилася в стадії краху тієї «санітарної» зони, яка була змонтована історією за допомогою путінського союзника – Порошенко. Просто криворізьке утворення дуже швидко знищило цю «санітарну» зону. Цей «криворізький слуга», знову ж таки, цього ніколи й нічого не зрозуміє. Путін це знає, розуміє й головне, він це проектував та до цього прагнув.

Україна в ізоляції. Завдяки Зеленському. Він вже також в ізоляції. Зустрічей із Дональдом Трампом не буде та це дуже добре. У криворізького блазня залишилася лише зустріч із біларуським монстром. Це все, що залишилося для Зеленського.  Абсолютна та смертельна безвихідь. Хаос, що буде посилюватися та зростати щогодинно, дезорієнтація, агонія, паніка та крах. Хто прийде на заміну – Путін чи сама Україна? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.