Агонія та знищення Зеленського

18 июля 2019, 11:49
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
45
Агонія та знищення Зеленського

Не треба замислюватися взагалі над тим, чому крах та знищення Зеленського відбувається так швидко. Краще буде готовим до того, коли Зеленського не стане.

Для «президента криворізького кварталу» - Зеленського, все завершено. Путін та Кремль можуть навіть вже нічого не робити, а точніше, вони могли б взагалі, майже, нічого не робити, а лише спостерігати за агонією та конвульсіями того криворізького створіння. Та, як виглядає, кремлівські лідери вирішили лише підвищити власний стратегічний темп. Таку поведінку їм диктує сама стратегічна динаміка сьогодення.

Із тим криворізьким утворенням все завершено. Він програв війну вже на початку другого тижня перебування на Банковій. Далі шлях простягнувся лише в одному напрямку – агонії, яка посилюється щоденно, якщо не щогодинно,  та завершення його, Зеленського, «президентства».   

Стратегічний вакуум в Україні та навколо України, який утворився на тлі агонії Зеленського, заповнюється Кремлем та Путіним так швидко, як це дозволяють параметри, шо складаються на той момент, коли Путін видає чергові, відповідні накази. Лінія горизонту для Кремля зараз цілком зрозуміла – зустріч Путіна із Трампом, яку Кремль бажає мати на початку вересня та робить все для цього можливе. «Криворізький квартальний» Зеленський абсолютно відсутній у цих кремлівських розрахунках. Можливо, це також виводить рівень агонії криворізького шута на такий екстремальний рівень.

Для Зеленського все завершено. Непереборна логіка геополітичного розвитку визначила для нього єдине – крах та знищення. Кожний крок цього «квартального з Кривого Рогу» буде призводити лише до погіршення ситуації. Коли все це для нього та його ідіотської камарильї зааершиться? Це вирішить особисто Путін, а, можливо, разом із Трампом. Найважливіше, чим все це завершиться для України та коли?

Три хвилини розмови між криворізьким шутом та полковником КГБ відкрили шлях, як для знищення самого Зеленського, так й до катастрофи України. Ті три хвилини агонізуючого Зеленського відкрили подальший шлях до знущання над українськими моряками. Тепер, можливо, на них, навіть чекатиме військовий трибунал. Зеленський одягнув на свої руки жовті браслети, а виявилося, що саме Зеленський зробив долю українських моряків ще більш трагічною. Скоріш за все, ті жовті браслети, незабаром, можуть перетворитися на реальні кайданки для «президента криворізького кварталу».

Ті страхітливі три хвилини надали можливість Путіну відкрити шлях до набуття громадянства РФ майже всім, хто перебуває на цілій території Донецької та Луганської областей. Кремлівський монстр прямо дав зрозуміти, що він бажає окупації цілого Донбасу. Це також вирок агонізуючому Зеленському.

Той криворізький шут – абсолютна маріонетка. Й це найбільш жахливо. Тиснути на нього немає жодного сенсу. Його привели на Банкову зовсім інші. Це - Кучма, той хто будував в Україні концтабір та не встиг його побудувати. Зараз він зробить все можливе, щоб завершити те, що не вдалося. Робив те з Україною цей соратник Путіна – Кучма, спільно із Разумковим – комсомольським агентом. А зараз ту чорну справу продовжує таке ж саме анти-українське створіння, як і його батько, Разумков-молодший. І зараз, біля страхітливого створіння Кучми, саме ті, хто тоді не встиг зробити, що вони замислили зробити разом із полковником КГБ Путіним.

Із Зеленським все завершено. Він сам себе знищив та історія його вже знищила. Страшно те, що це криворізьке створіння надзвичайно швидко прискорило крах «буферної» зони, що пролягла тимчасово повз Україну, а також «пороговий» статус України. Ось чому Путін почав діяти так швидко та агресивно. Далі буде ще жорсткіше. Як жорсткіше та як довго? До зустрічі із Трампом, а жорсткіше, як виглядає, відразу після 2 серпня. Кремлівський монстр дуже «любить» серпні.

Не треба замислюватися взагалі над тим, чому крах та знищення Зеленського відбувається так швидко. Краще буде готовим до того, коли Зеленського не стане. Схоже, що Кремль вже готовий до цього. А чому не припустити зовсім реальне, що союз двох путіних – Путіна та Порошенко, поновився? А може той союз ніколи й не зникав, окрім періоду тієї трагедії у Керченській протоці? Тоді рішення суду у Лефортово стали автоматичним продовженням цього поновлення та завершенням для Зеленського.

Я казав, що єдине, що повинен було зробити те примітивне криворізьке створіння, так це утворити трибунал над союзником та соратником Путіна – Порошенко. Тепер, як виглядає, трибунал буде над ним самим. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.