Рада безпеки Путіна. Зеленський – ворог України

15 июля 2019, 11:51
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
821
Рада безпеки Путіна. Зеленський – ворог України

Його, Зеленського, параноїдальний дзвінок до Кремля просто завершив період, який надав Путін криворізькому створінню опам’ятатися.

Кремлівський диктатор, на екстреному засіданні Ради Безпеки РФ 12 липня, міг лише надавати накази для прискорення та розширення агресії проти України. Зараз це треба називати, як заповнення стратегічного вакууму, що утворився та стрімголов розширюється вздовж та всередині української території

Кремлівський монстр Путін, приблизно два місяці тому, прямо попередив криворізького блазня – Зеленського, що «жарти завершилися». «Квартальний ідіот» нічого не зрозумів, тому що зрозуміти не міг, за визначенням. Його, Зеленського, параноїдальний дзвінок до Кремля просто завершив період, який надав Путін криворізькому створінню опамятатися. Але, абсолютно зрозуміло, що кремлівський диктатор блискуче знав, що Зеленський із його шутами та примітивами, якими він себе оточив, не опамятаються ніколи, а станеться все навпаки.

Дзвінок криворізького утворення до Кремля визначив капітуляцію для Зеленського та для України. Зеленський програв війну, приблизно, через півтора тижня після вїзду на Банкову. Заключна фаза всепоглинаючої істерії та агонії, що призвела до дзвінка до Кремля, завершилася менш, ніж через два місці після початку його президенства.

Дивуватися такому шаленому темпу немає жодного сенсу. Те ж саме трапилося б будь з ким, хто б не переміг на президентських виборах в Україні. Різниця лише полягала б у часі. Тепер, коли для криворізького створіння все, фактично, завершилося, Путін почне віддавати накази.

Зараз ми не в змозі дізнатися, що було ухвалено насправді на екстреному засіданні кремлівського Радбезу. Та ми знаємо, що Кремль зараз зупинити вже неможливо. Що ми можемо з величезною долею ймовірності припустити, так це те, що доля України буде вирішуватися виключно Трампом та Путіним. Або, виключно кремлівським монстром за мовчазної згоди з Білого Дому. Все рівно б так трапилося. Параноїдальний дзвінок криворізького ідіота полковнику КГБ Путіну просто не залишив Білому Дому та Кремлю іншого виходу, а просто прискорив страхітливий процес запрограмованого геополітичного розвитку.

Графік заповнення Кремлем та Путіним стратегічного вакууму в Україні, майже точно, буде співпадати із політичними календарями, як у Білому Домі, так й у Кремлі. Причому, Трамп буде поспішати. Путіна буде підганяти хіба лише Іран. Тому й тут перевага за Кремлем.

Україна зараз вже, фактично, повністю оточена, за винятком західного напрямку. Але, зараз той напрямок, майже, не відіграє ніякої ролі. Навіть, якщо й припустити, що «форт Трампа» у Польщі буде будуватися прискореними темпами. Путін із своєю зграєю буле просто стискати силове коло навколо України. Маріуполь може впасти вже незабаром. Якщо таке трапиться, тоді весь південь України, як картковий будинок, рухне під протекторат Кремля. Але, тоді того «президента криворізького кварталу» вже не буде.

І, в принципі, читати йому, що я зараз прогнозую, теж немає жодного сенсу. Для кого є, напевно, сенс це читати, так це для Кучми – нинішнього справжнього керуючого Україною. Цього страшного монстра, який не встиг довершити свою безумну справу, а зараз докладає всіх зусиль, щоб це зробити. Є сенс читати для Кучми, який будував концтабір на території України, а також декільком його найближчих соратників із тих часів, які зараз знову керують Україною насправді.

Вибори втратили сенс. Як страхітливим безумством було проводити «вибори» у 2014 році, в цілому, розуміючи, до чого все те призведе. Тобто, приходу до влади соратника та союзника Путіна – Порошенко, та до поразки у війні. Так саме зараз, до приходу до влади Зеленського, якого Путін ненавидить. І знову – до поразки у війні. Тому новий парламент може навіть не збиратися. Він зайвий та нікому не потрібний.

Дональд Трамп летить до Польщі 1 вересня. Майже гарантовано, що після цього буде вирішальна зустріч між ним та кремлівським диктатором. Як виглядає, підготовка до цієї зустрічі вже йде та вона набирає все більших обертів. Хоча, все можливо, що такої зустрічі не буде. Путін про це також знає.

Зустрічі між Трампом та криворізьким утворенням не буде. Зеленський – це ворог Трампа та США. Зеленський – це ворог України. 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.