Три хвилини безумства, агонії та безвиході Зеленського

10 июля 2019, 10:27
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
88
Три хвилини безумства, агонії та безвиході  Зеленського

Три хвилини жаху, що були озвучені «президентом криворізького кварталу» 8 липня, скоріш за все, колись будуть викладати, як три хвилини, що відкрили шлях до всепоглинаючої української катастрофи .

Крах Зеленського відбувається із безпрецедентною швидкістю. Як і втягування України у стан, в якому вона не перебувала ніколи, через агонізуюче безумство цього створіння із криворізького кварталу.

Три хвилини жаху, що були озвучені «президентом криворізького кварталу» 8 липня, скоріш за все, колись будуть викладати, як три хвилини, що відкрили шлях до всепоглинаючої української катастрофи. Зараз, коли ми можемо це передбачити, найбільш жахливо те, що, майже, не можемо цю катастрофу, що наближається небаченими темпами, зупинити.

Далі я буду писати речі, які той криворізький ідіот ніколи не зрозуміє. Але, його фундаментально жахливі словесні три хвилини 8 липня 2019 року, можуть коштувати Україні незалежності.

«Санітарна зона» навколо, що була вибудована, як геостратегічними течіями подій, так й діями відповідних людських чинників, особливо Порошенко, та яка протрималася до приходу криворізького блазня, рухнула. За зникненням цієї «санітарної зони» рухнув «граничний», або «пороговий» статус України. Він, цей статус, рухнув б у будь-якому випадку, тільки «президент криворізького кварталу» прискорив цей процес.

Стратегічний вакуум, що утворився, почав заповнюватися. Наскільки швидко, поки що незрозуміло? Єдине, що зрозуміло, аби хоч призупинити цей процес, треба позбутися його першопричини – тобто Зеленського.

Кремлівський монстр Путін, схоже, ще не отямився, коли йому доповіли про «три хвилини» від криворізького квартального. Але, як виглядає, те, що було виголошено Зеленським, неймовірно швидко приблизить основоположну мету хазяїна Росії – прямий вихід на формат Кремль – Білий Дім.

Коли «неймовірно швидко»? Як виглядає, не пізніше, аніж два-три місяці. Навіть без фундаментально-ідіотичної заяви Зеленського, цей формат ставав таким, який, майже, неможливо уникнути. Криворізьке тупе створіння – Зеленський забувся виголосити слово «Китай». Можливо, що до формату Москва – Вашингтон долучитися і Китай. ДРСМД зникне 2 серпня, а Трамп нескінчену кількість разів казав, що хоче бачити за столом переговорів і Китай.

А паралельно Кремль та Путін будуть скеровувати режим у Тегерані до досягнення максимального напруження у Перській та Оманських Затоках. В один момент пекельне коло від України до Ірану замкнеться. А, можливо, вже замкнулося. Якщо це так, тоді зустріч між Трампом та Путіним стає незворотною. До Хельсінкі вже вилетів заступник Державного секретаря США Гейл на зустріч, правильно, із Рябковим.

Зеленський, ти знаєш, шо Тереза Мей через два тижні піде з Даунінг-Стріт, 10? Тільки не думай, що «Даунінг» - це від «даун».

Зеленський, ти що не знаєш, шо Німеччина Меркель та Франція Макрона – це вороги України та не тільки України?

Зеленський, ти знаєш, що Дональд Трамп знає, що біля тебе безліч ворогів Америки та його особисто?

Зеленський, ти можеш уявити, що Президент США Дональд Трамп поїде до Мінська, до жахливого диктатора?

Та головне, про що я сказав вище: «Зеленський, постарайся зрозуміти єдине – своїми маразматичними трьома хвилинами ти приблизив національну трагедію України».

Із стану безумства, агонії та безвиході  Зеленського виходу вже немає. Зеленський – це ворог народу та України. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.