Зеленський та Трюдо – зустріч двох політичних трупів. Остання?

8 июля 2019, 19:17
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
37
Зеленський та Трюдо – зустріч двох політичних трупів. Остання?

Зеленський – це майже теж саме, що й Трюдо. Може це символічно, що вони все-таки зустрілися. Напевно, в останній раз. То була зустріч політичних трупів.

Зеленський стверджував, що його третій візит буде до США, до Білого Дому. Після поїздок до ворогів України – Макрона та Меркель на чолі Франції та ФРН. Поки що на чолі. Особливо це стосується Меркель, яку Трамп просто ненавидить.

Замість Вашингтону «президент криворізького кварталу» відправився до Канади.

Порошенко почав «втікати» з України убудь-який напрямок, починаючи з 2017 року. Поїздка «президента криворізького кварталу» Зеленського стала такою самою втечею, тільки вже на другому місяці його «президенства».

Канадський премєр Джастін Трюдо, як виглядає, втратить посаду премєра у жовтні нинішнього року. На чолі Канади останні чотири роки знаходився найбільш лівий премєр за останні декілька десятиріч. Найбільш лівий, найбільш нереформаторський, найбільш угодовський та найбільш корумпований.

Саме за прем’єоства Трюдо Канада стала однією із найбільш слабкою та ненадійною ланкою трансатлантичного співтовариства, якщо про таке ще є сенс вести мову. Але при цьому, сам Трюдо та його найближче урядове оточення свято вірять, що вони робили абсолютно вірні речі. Це їх ідеологічна віра та цінності.

В перші ж хвилини після входження до кабінету, Трюдо віддав наказ про припинення канадської участі в операції у Сирії. А далі пішли рішення та дії, які руйнували імідж Канади та втрачали віру в Канаду серед союзників та партнерів.

Джастін Трюдо наказав припинити участь Канади у тренувальній місії в Іраку. Він заборонив канадському флоту брати участь у спільних діях у Середземному морі для стримування Сирії та Росії. Він підтримує безумну іранську ядерну угоду. Трюдо виступив проти рішучого та безумовного усунення венесуельского злодія Мадуро. Й так далі, й так по цілому світу.

А замість цього, він – Джастін Трюдо та його уряд, просто розкидалися мільярдами грошей канадських громадян. Це у таких, як Трюдо, називається – «мяка сила». Насправді, це безсилля, яке завжди призводило до біди та трагедій.

Саме це й трапилося в Україні. Нам страшенно не пощастило, що Трюдо прийшрв ло влади саме на початку війни із Росією. Премєр Стівен Харпер – ось хто був справжнім другом та захисником України. А Трюдо віддав наказ на згортання військово-тренувальної місії  в Україні й тільки під величезним тиском ту місію, але в урізаному вигляді, вдалося врятувати.

Саме Трюдо й слухати не хотів про постачання зброї Україні, звичайно, кажучи, що це «провокація». І звичайно, замість реальної допомоги – знову гроші, гроші та гроші канадців. Куди поділися ті гроші вже ніхто не дізнається, навіть сам Трюдо. Натомість сам Трюдо став центральною постаттю корупційних дій всередині його власного кабінету, масштаби яких Канада не бачила досі.

Ще одна персона є знаковою в уряді Джастіна Трюдо – Христина Фріланд. Краще ніколи не мати таких представників української діаспори, аніж така, як та Фріланд. Цілковитий морок на тлі абсолютно хибного політичного світогляду. Справжня українська діаспора зараз серед канадської опозиції, включаючи парламентську.

Зеленський – це майже теж саме, що й Трюдо. Може це символічно, що вони все-таки зустрілися. Напевно, в останній раз. То була зустріч політичних трупів. У жовтні, треба вірити, для Трюдо все завершиться крахом. Базуючись на тому, як розвиваються справи в Україні, для криворізького примітивного створіння у жовтні теж все може завершитися. В це треба також вірити.

Дуже символічно, що втікши з України, «президент криворізького кварталу» подивився на  Ніагарський водоспад. Це стрімголов та все пришвидшуючись падало його президенство.     

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.