Крах «іранської ядерної оборудки». Близький Схід на межі

6 июля 2019, 14:21
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
44
Крах «іранської ядерної оборудки». Близький Схід на межі

Все йде до екстреної зустрічі між Трампом та Путіним. Зупинити «обмін сторіччя» - Іран на Україну, схоже, вже не вдасться.

7 липня 2019 року безумний іранський режим припинить свої зобовязання щодо критичних положень ядерної угоди (JCPOA). Памятаєте, як пропоненти цієї, однієї із найбільш страхітливих угод,  які колись-небудь підписувалися в історії, включаючи безліч українських «аналітичних» голосів, твердили, що загроза ядерного Ірану зникла назавжди? Все трапилося навпаки, абсолютно навпаки. Як і повинно було трапитися.

Режим мулл у Тегерані блискуче використав час, що надала йому історія, а також банда Обами разом із підписантами з ЄС та Парижу, Берліну та Лондону, щоб максимально посилити та закріпити свій страхітливий геополітичний вплив по цілому Близькому Сходу та за його межами. Інші підписанти JCPOA Москва та Пекін, чудово знаючи, чим все завершиться, за ці чотири роки , разом із Тегераном дуже міцний союз. Більше того, приєднавши до нього Туреччину, Сирію, Катар та частину Ємену, та частину Лівії.

7 липня 2019 року, коли буде наданий наказ на вихід із положень «ядерної оборудки», Іран почне швидко збагачувати уран-235 до межі, коли можна буде подолати так званий «ядерний поріг», що відкриває шлях до створення ядерної бомби.

Найбільш страхітливо, шо такий шлях, який відкриється у понеділок, не був взагалі заборонений тим божевільним договором. Та найбільш загрозливим є те, що режим мулл планує розпочати збагачення на найбільш небезпечному об’єкті – ядерному комплексі в Араку, що працює на важкій воді та використовує плутоній, а не уран.

Білий дім та Вашингтон у дуже скрутному становищі. Зараз все виглядає так, що, якщо Дональд Трамп не зупинить це іранське божевілля, він може програти вибори у 20-ому році. Ось, що може відбутися, коли відміняються правильні накази бомбити Іран за десять хвилин до їх початку.

Що вельми шокувало, що в Осаці Трамп та Путін, фактично, не обговорювали Іран. Зараз це «не обговорення» може призвести до дій та наслідків, які взагалі неможливо буде передбачити. Це саме те, чого й домагався кремлівський хазяїн, в тому числі, використавши так звані переговори в Осаці. Повністю на свою користь.

Невідомо, чи захоплення біля Гібралтару британським спецназом танкера, який перевозив нафту до Сирії, було елементом спільної американо-британської стратегії напередодні 7 червня?   Схоже, що ні. Тоді у США залишаться два взаємоповязаних шляхи зупинки страхіття, якщо це ще можливо.

Перший, запровадження найбільш важких санкцій, які стримувалися саме ядерною домовленістю. Джон Болтон дав цілковито зрозуміти, що після «дня ікс», тобто після 7 липня, ці гальма для Білого дому будуть зняті і на Іран впадуть санкції небаченої потуги.

Але, Джон Болтон також прямо заявив, що санкції вже не зупинять іранський режим, а навпаки,  режим лише прискорить свій шлях до виготовлення ядерної зброї.

Тоді для президента Трампа не залишиться іншого, як все ж таки віддати наказ атакувати Іран. Кожний день затримки буде зменшувати шанси Дональда Трампа на переобрання. Вищі іранські керівники вже нічого не приховуючи, заявляють про очікування перемоги демократів. Байден також відкрито виступає на користь тегеранського режиму.

Кремль все блискуче прорахував. Хоча завдання було не дуже складним. Поєднати Іран з Україною та навпаки. Не Сирію з Україною, чого ніколи не було. Не Венесуелу з Україною, чого теж ніколи не було. А саме Іран з Україною. Ось чому в Осаці, фактично, мовчали, як про Іран, так й про Україну.

Криворізький істукан Зеленський нічого й ніколи не зрозуміє, про що я зараз написав. Криворізький квартальний Зеленський, скоріш за все, ніколи не зустрінеться із Дональдом Трампом. Той квартальний клоун та паяц вже у пекельному колі, з якого не існує виходу. Доволі іронічно, що режим мулл у Тегерані може добити це криворізьке утворення, рятуючи себе.

Все йде до екстреної зустрічі між Трампом та Путіним. Зупинити «обмін сторіччя» - Іран на Україну, схоже, вже не вдасться. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.