Зеленський – ворог народу та України

2 июля 2019, 17:53
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
6
3999
Зеленський – ворог народу та України

Для криворізького створіння все закінчилося. Головне питання полягає в тому, як потужно його агонія відіб’ється на Україні?

Для криворізького створіння все закінчилося. Головне питання полягає в тому, як потужно його агонія відібється на Україні. Агонія Порошенко тривала приблизно два роки й саме ця агонія відкрила шлях для цього «криворізького квартального». 

Стратегічна швидкість геополітичних процесів прискорилися до свого максимум, яку вже не порівняти із тією, що існувала в останні два роки правління «президенту миру». Тому, для фундаментального примітивного та глибинно обмеженого  «президента ідіотичного кварталу», лік буде відмірюватися місяцями, якщо не тижнями.

Член анти-української коаліції Порошенко зберігав для України статус «порогової», або «граничної» держави. Фундаментальне питання полягало в тому, що станеться, коли та «порогова», або «гранична» стабільність , рухнуть. Криворізький квартальний просто обвалив ту «стабільність». За цим обвалом впала й «санітарна» зона, яка проходила через Україну за часів путінського соратника – Порошенко.

Порошенко спочатку програв АТО, потім – війну. Зеленський вже програв війну та увійшов у стан «вільного падіння», яке щогодини прискорюється. Спасіння для того квартального шута та маріонетки вже не існує. Божевілля полягає в тому, що в такий самий режим увійшла й Українська держава. Вакуум вже заповнюється теж все пришвидшеними темпами й заповнюється він виключно кремлівським змістом.

Схоже, що кремлівський монстр Путін має справу лише та тільки з Кучмою. Як це було майже пятнадцять – двадцять років тому. Саме страхітливе створіння-  Кучма будував концтабір на території України із «русским миром». Найближчим спільником Кучми був анти-український зомбі на прізвище Разумков, скоріш за все, кадровий співробітник КГБ. Зараз, приблизно туж саму роль, виконує ще один Разумков – ще одне фундаментально примітивне, анти-українське створіння. Виключно, як ширма. Так саме, як й «президент криворізького кварталу».

Полковник КГБ довго чекав цього часу, коли до влади в Україні повернеться саме Кучма. щоб довершити те, що не вдалося на початку сторіччя. Реалії такі, що Україна абсолютно одна. Просто Зеленський автоматично неймовірно посилив цю самотність. В цю самотню прогалину він і летить. З ним і Україна.

Невідомо, те криворізьке створіння сам обрав собі таку долю, або його підвели до неї? Це нікого не повинно цікавити. Просто все трапилося напрочуд швидко.

Через вкрай обмежений проміжок часу ми дізнаємося, що вирішив кремлівський монстр у  Мінську, куди він попрямував після перемоги в Осаці. Найбільш страшне це те, що Президент Трамп знає про це. Але, Трамп відверто попросив Зеленського допомогти. Криворізький паяц обрав Кучму та Пінчука. Тобто Кучма перейняв тотальний контроль над «квартальним чинником». Дональд Трамп також, жодних сумніві в цьому, прийняв рішення.

Я казав, що Порошенко привів Україну до національної катастрофи. А Зеленський приведе Україну до національної трагедії, а, можливо, вже привів.    

Криворізьке створіння повинно було зробити лише одну справу – розпочати трибунал над путінським союзником – Порошенко. Тепер, коли Зеленський сам став путінським союзником, про шо він, напевно, й не здогадується та, можливо, ніколи й не здогадається, трибунал буде вже над двома. Причому, як видається, над криворізьким блазнем першим.     


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.