Смерть президентства Зеленського та «чорна мітка» від Дональда Трампа

28 июня 2019, 11:48
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
5
7399
Смерть президентства Зеленського та «чорна мітка» від Дональда Трампа

Зеленський вже перейшов на бік Путіна. Це смерть президенства Зеленського.

Зеленський так нічого й не зрозумів та ніколи вже не зрозуміє. Його так зване «президенство» завершилося.

Чи потрібна зараз Президенту Трампу допомога від того криворізького створіння? Як виглядає, що вже навряд чи. Заколот проти США та Дональда Трампа з боку банди Обами – Клінтон – Байдена – Керрі – Райс – Нуланд – Йованович буде розкритий, рано чи пізно, до виборів у 2020 році, чи після них. Федеральні та прокурори штатів працюють цілодобово і кільце навколо заколотників невпинно стискається.

Дональд Трамп щиро прохав криворізького шута допомогти. Той ідіотський блазень, звичайно, нічого не зрозумів, тим самим винісши собі вирок.  Найближчий друг Президента Трампа - Руді Джуліані, декілька днів тому публічно оголосив, що Зеленський та його блазні взагалі не відреагували на прохання Білого Дому.

Я був повністю правий у тому, що після перших натяків із Білого Дому та Джуліані особисто, що надійшли до криворізького шута декілька тижнів тому, наступить пауза. А після завершення цієї паузи пролунає вердикт. Так воно й сталося. Вердикт публічно виніс Рудольф Джуліані.

Звичайно, що ніяких зустрічей між Трампом та Зеленським вже не буде. А навіщо Президенту Трампу зустрічатися із тим, хто оточений ворогами США та його особисто? Та біьше, буквально за останні дні сам «президент криворізького кварталу» став ворогом Трампа. І головне – «слуга народу» Зеленський став ворогом народу, ворогом України. Та цей елемент таким був завжди.

Було абсолютно зрозумілим, що часовий проміжок для того криворізького іліота буде стиснутий до неймовірного – лічених місяців, або тижнів. Те, що було визначено засновнику та члену анти-української коаліції    -  Порошенко, для криворізького квартального – Зеленського, стиснулося неймовірно. Це реальності сучасної геосилової стратегічної динаміки. Хоча про що я? Тобто для кого це я? Для тупого та обмеженого квартального клоуна? Для нього все завершено.

Для України, як виглядає, також. Як виглядає, для держави Україна все може бути завершено через півтора-два місяці.

Чим завершилося «єрусалимське зібрання трьох», фактично, нікому не відомо, окрім її безпосередніх учасників, а також Трампа, Путіна та Нетаньяху. А «Єрусалим» був передвісником «Осаки». Все дуже просто та моторошно. Просто історія не могла розвиватися по-іншому. Або, ще простіше – ані Трамп, ані полковник КГБ Путін вже не мають більше часу чекати.

Якщо в Осаці підтвердять згоду, яка, можливо, була укладена в Єрусалимі, тоді доля України вирішена. І не витрачайте більше часу на те криворізьке створіння – Зеленського. Руді Джуліані вже все сказав. Трамп та кремлівський монстр в Осаці можуть домовитися лише про одне – обмін України на Іран та Іран на Україну, а Ізраїль залишають у спокої.

У Зеленського був лише один шлях – організація трибуналу над Порошенко. Тепер перед трибуналом постануть двоє – Порошенко та Зеленський. Зеленський вже перейшов на бік Путіна. Це смерть президенства Зеленського.

30 червня, прямо після «Осаки», кремлівський монстр летить до Мінська. На протязі останніх тижнів на територію Білорусі увійшли підрозділи російської армії, включно із ракетними дивізіонами. Окрім явної окупації Білорусі, яке б все рівно б відбулася, над північчю України нависла страшна російська армада. А північний фланг України, фактично, беззахисний. А 1 липня криворізьке створіння втікає до Канади. Сенсу його повернення вже не існує. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.