Єрусалимська зустріч «трьох» - Ізраїль, США, Росія. Остання перед великою війною

21 июня 2019, 11:46
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
31
Єрусалимська зустріч «трьох» - Ізраїль, США, Росія. Остання перед великою війною

Так навіщо ж тоді це Єрусалимське збіговисько? Зараз прогноз може бути один – можуть поміняти Іран на Україну.

Вся відповідальність за зустріч «трьох» та, головне, за її будь-які наслідки лягає виключно на Беньяміна Нетаньяху. Саме Бібі ініціював це зібрання – голів рад з національної безпеки Ізраїлю, США та РФ – в ізраїльській столиці. Саме Бібі охрестив цю, майбутню зустріч, «історичною».

Так, можливо, зустріч 24-25 червня 2019 року в Єрусалимі, між Бен-Шаббатом, Болтоном та Патрушевим, колись буде названа «історичною». Та чомусь здається, що «історичною» вона може бути названою тому, що відкрила шлях до повномасштабного зіткнення сил на Близькому Сході та в Україні.  

Що хоче Бібі? Увійти в історію, як ще одним із «миротворців», яким вже немає ліку? Або, хоче, таким чином, все ж таки виграти вибори? І перше, й друге, видається, вже втратило сенс, особливо, перше. Й, особливо, коли Іран, вже нічого не приховуючи, збиває американські літаки. А Президент Трамп, немовби, вже віддавав наказ атакувати Іран із повітря й з моря.

Який сенс анонсувати сторонам майбутньої зустрічі обговорення Сирії, коли США програли в цій країні? Як можна взагалі сідати за стіл із тими, хто втопив, разом із кривавим монстром аль-Асадом, Сирію у крові. Видається, що можна. За це дякувати Нетаньяху? Все буде навпаки. Кремль, Тегеран та аль-Асад, та Хезболла, ще більше посилять свої смертельні улари по залишках спротиву.

Та анонсування «сирійської» проблематики, як основної теми «зустрічі трьох» - це для слабоумних.  Вирішальне зіткнення в Єрусалимі буле навколо Ірану.

Невідомо, чи це правда, що Трамп вже віддав наказ почати бомбити іранські головні об’єкти, а потім, раптом, відмінив свій наказ? Можливо, президент США відмінив той наказ, аби дати останній шанс домовитися в Єрусалимі. Свята наївність. Все буде навпаки. Кегебіст Патрушев вже заявив, що «корінні інтереси Ірану повинні бути враховані та поважатися, в тому числі, й в Сирії». Так що ж тоді обговорювати в ізраїльській столиці. Капітуляцію?

У Президента Трампа немає виходу, як масовано та потужно атакувати Іран саме до початку єрусалимського зібрання. А тим більше до зібрання в Осаці. Та здається, що й перше, так як й друге зібрання вже втратили сенс. У Кремлі, схоже, це знають. І в Тегерані про це також знають. Тим більше, коли режим мулл, майже, тотально залежний від волі Путіна та його зграї, включаючи Патрушева.

Як виглядає, Джон Болтон це також знає та чудово усвідомлює. Так навіщо він взагалі погодився їхати до Єрусалиму? Саме Болтон був стійким прихильником нанесення ударів по Ірану ще в 2007 році. А зараз, коли Болтон та Помпео, та найвищі американські військові командувачі, однозначно за покарання Тегерану за скоєні злочини, Трамп надсилає Болтона домовлятися про «мир», коли війська всіх гравців в регіоні вже в стані очікування наказів.

Що Болтон, Патрушев та Бен-Шаббат зможуть домовитися про щось у питанні Ємену? Про що там можна взагалі зараз домовитися, як тільки не зруйнувавши союз Вашингтону та Ер-Ріяду?

Що Болтон, Патрушев та Бен-Шаббат зможуть домовитися про Ірак? Іран, Росія вже там також не відступлять. Їх звідси треба вибивати лише силою.

Що Болтон, Патрушев та Бен-Шаббат зможуть домовитися щодо Лівії? Абсолютний маразм. Кремлівський монстр ніколи не зможе забути та ніколи не простить приниження 2011 року.

Так навіщо ж тоді це Єрусалимське збіговисько? Якщо б замість кремлівського представника там був хто завгодно, хоч із самого Тегерану, тоді прогнози були б хоч якось заспокійливими. Зараз прогноз може бути один – можуть поміняти Іран на Україну. Іншого сенсу цього зібрання я не бачу.  Кремлівський кормчий вже виступив із заявами прямої ненависті до Зеленського. Ні, то були прямі погрози не до криворізького істукана. То були прямі погрози щодо самого існування України.

Тому порожньому клоуну із Кривого Рогу залишилося лічені місяці. Путін це знає. Шлях до війни в Україні відкритий. Вірніше казати, що він був відкритий завжди. Просто зараз він відкрився, які ніколи. Єрусалимське збіговисько просто прискорить вже запрограмований процес. А також, може, наблизити крах самої єврейської держави. Бібі відповість за це, якщо це, упаси Боже, трапиться?     

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.