Бомбити чи не бомбити Іран? Бомбити, пане Президенте Трамп

18 июня 2019, 16:11
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
153
Бомбити чи не бомбити Іран? Бомбити, пане Президенте Трамп

Стратегічний інстинкт не підвів Трампа. Зараз, коли доля того безумного документу вирішена, Іран повинен бути атакований армією США.

Вирішальний момент президенства Дональда Трампа настав.

Президент Трамп ухвалив єдине правильне рішення, коли вивів Сполучені Штати із божевільної, маразматичної іранської ядерної угоди. Той страхітливий мотлох паперів абсолютно свідомо готувався бандою Обами-Байдена-Керрі-Клінтон- Райс для знищення ключової ролі США на Близькому Сході. А також. для знищення Ізраїлю.

Та смертоносна угода також свідомо була підтримана Меркель, Оландом, Мей та Могеріні. Про їнших підписантів із Москви та Пекіну сенсу говорити немає взагалі. Друзі та соратники банди Обами.

Якщо б Дональд Трамп не розірвав ту страшну іранську угоду, Іран все рівно б прийшлося б атакувати. Але ж її підписантами було публічно визнано, що після десяти років «виконання» угоди, Іран становився ядерною пороговою державою. Й тоді атакувати Іран було набагато небезпечніше, якщо б взагалі можливо.

Стратегічний інстинкт не підвів Трампа. Зараз, коли доля того безумного документу вирішена, Іран повинен бути атакований армією США.

І не звертайте уваги на «союзників», пане Президенте США Трамп. Союзники зявляються лише тоді, коли вони мають спільне стратегічне сприйняття.

Зараз треба чітко вказати, причому публічно, що європейські підписанти того геополітичного злочину не є союзниками Сполучених Штатів, а тим більше президента Трампа. Він це знає чудово.

Мова, в першу та головну чергу, йде про ФРН. А саме, ФРН Меркель. Далі йде Франція Макрона. Слава Богу, доля Мей вирішена і новий лідер Британії, точно, стане союзником США та Трампа. А також із союзників, як це не гірко, треба викреслити Японію Абе. Але ж напади в Оманській Затоці відбулися відразу, як Абе поїхав саме з Тегерану.

Ультиматум Трампа безумним тегеранським клерикалам був почутий на Близькому Сході й відразу на бік США стали ставати справжні союзники. Але, вони ними й були. Просто геополітичні координати були іншими. Це – Саудівська Аравія, ОАЕ та Ізраїль. Майже точно, що до цього списку приєднаються Бахрейн та Кувейт. А інших і не треба вмовляти.

Відлік часу пішов, напевно, на дні, якщо не на години. Москва та Путін, Тегеран та Хаменеї, Китай та Сі, Сирія та аль-Асад теж наблизилися до свого моменту істини. Вони знають, якщо буле виконаний наказ Трампа, тоді їхня доля може бути також вирішена. А зупинити американську армаду буде неможливо.

Кремль чудово розуміє, шо, напевно, останній шанс врятуватися настане 23-25 червня, коли в Єрусалимі будуть засідати Нетаньяху, Болтон та Патрушев. Страхітлива очікується зустріч у страшний час. Якщо хтось скаже, що долю України там не будуть обговорювати, той абсолютний ідіот. Те, що відбулося в Оманській Затоці, у значній мірі, стало передвісником нового етапу агресії на Сході України. Це після поразки адміністрації Трампа у Венесуелі. А якщо Трамп відступить у Заливах та Протоках? Що тоді буде з Україною, зрозуміло?

Цього лише не розуміє та ніколи не зрозуміє криворізьке створіння – Зеленський. Його «президенство» вже завершилося. Війну він вже програв на першому тижні перебування при владі. Схоже, що президент Трамп це вже зрозумів. Зеленський його вже не цікавить. Це правильне рішення.

Підписуйте наказ, Президенте США Дональд Трамп бомбити Іран. До «Осаки». 

  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.