Зеленський – це не Порошенко – 2. Це – Янукович – 2

9 июня 2019, 12:18
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
101
Зеленський – це не Порошенко – 2. Це – Янукович – 2

Порошенко привів Україну до національної катастрофи. Зеленський приведе Україну до національної трагедії. Вона вже розпочалася. Зеленський – це Янукович -2.

Порошенко вже повинен був стояти перед Трибуналом. Цього не трапилося. Тепер перед Трибуналом будуть стояти двоє – найближчий соратник Путіна – Порошенко разом із криворізьким ідіотом – Зеленським.

Порошенко програв війну ще у вересні 2014 року. Фундаментальне обмеження з Кривого Рогу – Зеленський програв війну у перші ж дні свого перебування на посту президента. Хоча цей квартальний клоун навіть й не розуміє, що він - президент України, а не свого примітивно – дебільного «Кварталу». Й ніколи не зрозуміє. Зеленському залишилися лічені місяці й після того його чекає Трибунал.

Кремль все знав. Тепер Кремль та Путін не зупиняться. Вони не зупиняться, ані до «Осаки», ані після «Осаки». Найбільш небезпечно, що, як виглядає, Білий дім та Кремль вже домовилися. Ймовірно, що в Осаці буде лише формальна фіксація домовленого. І не треба винити у цьому Президента США Дональда Трампа. Трамп допоміг знищити Порошенко. І Трампа  вже, як виглядає, не цікавить доля криворізького ідіота. Він запросив його до Білого дому заради одного – відновити справедливість щодо заколоту проти США, який здійснювався, майже точно, спільно Кремлем Путіна та Банковою Порошенко. Що найбільш важливо, цей заколот триває.

Хоча зараз вже невідомо, чи потрібно зустрічатися Дональду Трампу із «квартальним президентом»? Навіщо? Щоб якимось чином легітимізувати те, що стратегічно робити заборонено? Дональд Трамп це знає дуже добре. Щоб втлумачувати тому криворізькому створінню те, що воно ніколи не збагне? Навіщо це потрібно Трампу?

Ситуація стала абсолютно зрозумілою. Й вона страшна та трагічна. Декілька місяців тому, я відкрито попереджав, що Порошенко привів Україну до національної катастрофи. Зеленський приведе Україну до національної трагедії. Вона вже розпочалася.  Зеленський – це Янукович -2.

Зараз цей криворізький клоун вже в стадії агонії. У цій стадії вірний соратник Путіна – Порошенко, перебував, приблизно, з початку 2015 року. Для Зе все завершиться набагато швидше. Так саме, як і для всієї його анти-української гоп-компанії, всіх тих пристайко та разумкових. Так саме, як й для головного будівничого концтабору на імя «Україна»  -Кучми, який натхненно почав виконувати злочинні накази криворізького створіння на знищення України.  Та який, вже зрадив свого нового хазяїна.

Але фундаментальне питання зовсім інше й воно вже не залежить від того, що зроблять із всіма тими зеленськими, порошенко, кучмами та далі за списком, як ворогами народу, якими вони є, за державну зраду. Питання в іншому: «Куди дійдуть армади Путіна в Україні – до Миколаєва, Полтави, Чернівців?». Наказ на наступ, я переконаний, вже підписаний.

Україна, як була на самоті, так нею й залишається. Це геополітичні реалії. Як виглядає, період «граничної стабільності», про який я чітко заявив два роки тому, для України завершується. Просто криворізький ідіот вкрай швидко прискорив крах тієї  «стабільності». Вона все рівно б рухнула. Незалежно від того, кого б обрали президентом України. Кожний особисто робить свою долю. Цікаво, хто буде наступним президентом України, якщо вона ще буде існувати? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.