Обміну Венесуели на Україну та навпаки не буде. Можливо, буде ще більше анексії

29 мая 2019, 11:24
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
31
Обміну Венесуели на Україну та навпаки не буде. Можливо, буде ще більше  анексії

В Осаці для України може бути все завершено. Тільки не звинувачуйте в цьому, ані Трампа, ані Зеленського.

Як виглядає, коли кремлівський монстр після переговорів із австрійським президентом заявив, що «Росія не може бути світовим пожежником», Путін мав на увазі Північну Корею. А спочатку здавалося, що російський диктатор мав на увазі Венесуелу.

Тоді у відповідної кількості аналітиків, включаючи мене, виникле чітке припущення, що стратегічний обмін Венесуели на Україну та навпаки, майже невідворотній. Це називається «реальна» політика. Після таких «реальних» політик крові проливалося ще більше, а повернення, хоча б до статусу-кво, вимагало надзусиль.

Те припущення почалося руйнуватися на очах, коли почали надходити повідомлення про заяви Трампа з Японії.

У першій, Президент США відверто став у конфронтаційну позу із своїми найвищими за рангом радниками із зовнішньої політики та оборони. Дональд Трамп сказав, що новітні запуски дикунським режимом Ина ракет різного призначення не несуть прямої загрози національним інтересам, обороні та безпеці США. Трамп сказав це, коли Джон Болтон перебував недалеко – у Південній Кореї.

У своєму другому повідомленні Президент США вперше заявив, що він не бажає зміни влади в Тегерані, тим самим, фактично, знищуючи стратегію його ж Білого дому щодо безумного режиму іранських мулл. Ця заява, переконаний, є набагато дестабілізуючою, аніж ремарки щодо Північної Кореї.

Трете позиціювання є найбільш страхітливим для України – Венесуела. Не могли розпочатися прямі переговори між режимом Мадуро та венесуельською опозицією без згоди офіційного Вашингтону. А така згода свідчить лише про одне – стратегія уряду США по зміні режиму Мадуро зазнала краху. Відповідальними за ту стратегію були Пенс, Болтон та Помпео. Причому, їх стратегія була правильною – знищення режиму Мадуро. Хто втрутився та не дав застосувати реальну силу проти найвідданішого союзника Путіна у Південній Америці?

Саме в той момент й народилися припущення, причому небезпідставні, що «обмін» Венесуели на Україну та навпаки – це справа лише кількох місяців. В Осаці, напевно, готувалося узгодження деталей. Звичайно, що без Венесуели та без України.

Тепер ніякого «обміну» не буде. Венесуельский кормчий оголосив про вибори до венесуельского парламенту. Це перші наслідки переговорів в Осло. Результат тих «виборів» вже відомий. А уряд США вже поновив закупівлі венесуельської нафти. До цього рішення, десь з лютого, США купували нафту….в Росії. Це дія «санкцій», як проти Росії, так й проти Венесуели.

Дональд Трамп просив криворізьке створіння допомогти. Трамп тоді б допоміг, як Україні, так й самому «Президенту 95-кварталу». Тепер, коли стратегічне прохання відхилене,  Дональд Трамп може спокійно заявити, що він зробив все, що міг. Далі нехай розбирається Путін. І Дональд Трамп буде правий. Тільки потім він, можливо, й буде шкодувати, що російська армія може зявитися десь на підступах до Полтави та Запоріжжя.   

В Осаці для України може бути все завершено. Тільки не звинувачуйте в цьому, ані Трампа, ані Зеленського.

До останнього моменту Дональд Трамп впевнено та блискуче виправляв свої стратегічні промахи. Зараз, вперше, цього може не трапитися.

А Зеленський нічого не розумів, не розуміє й не зрозуміє. Зеленський мав одну місію – знищити путінського соратника та союзника – Порошенко. Та місія завершилася. Зараз вже завершується президенство криворізького створіння.


 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.