Кінець Терези Мей. BREXIT!

26 мая 2019, 17:49
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
24
Кінець Терези Мей. BREXIT!

Тереза Мей завжди була, є та залишиться Remainer. Що буде робити сам ЄС? Втрата Британії для цього проекту означає, фактично, його неминучу смерть.

Тереза Мей завжди була, є та залишиться Remainer.

Велика Британія повинна була покинути ЄС ще, як мінімум, два роки тому.  Зараз держава перебуває в абсолютно дестабілізуючому стані, коли один поштовх може зруйнувати Обєднане Королівство.

Кажуть, що найближче оточення Мей на Даунінг-Стріт, 10 стверджує, що Мей категорично відкидала так званий «жорсткий» вихід з ЄС, тому що смертельно боялася потенційного розпаду Королівства. Все навпаки. Саме блокування «жорсткого» розлучення із проектом «Європейський Союз» й веде до потенційного розколу держави.

Мей ніколи не бажала виходу Британії із ЄС. Вона голосувала на історичному референдумі 23 червня 2016 року «проти». Як у країні, що зробила історичний вибір, може очолити уряд та особа, яка заперечувала саме цей вибір? В реальності це сталося у Британії. Як в державі, яка обрала свободу та незалежність, більшість уряду склали ті, хто цю свободу та цю незалежність відкидають? Це можливо. І то був уряд саме Терези Мей.

Мей, як виглядає, приховувала істинні наміри щодо Brexit, приблизно, до середини 2018 року, до знаменитого засідання уряду в Чеккерзі.  Після «Чеккерзу» Мей, фактично, своїх намірів й не приховувала.

«Угода про вихід», майже точно, була інструментом, щоб залишити Британію колонією ЄС. Бажано назавжди. Не можуть такі жахливі угоди готуватися в країні, яка вирішила покинути те пекельне обєднання. Британський парламент тричі відкидав той жах, який міг однозначно привести до розколу держави. Мей та її найближче оточення прикривалося «Доброю П’ятничною Угодою» щодо Північної Ірландії. А насправді, «бекстоп» вів до розчленування Британії саме з Ольстером.

Жодних сумнівів у тому, що та божевільна та горезвісна «Угода про вихід» готувалася у Брюсселі під наглядом Меркель та Макрона, та була передана до Британії із вимогою ухвалення. Фактично, всі ці три, важких роки, ЄС вів війну проти свого ще члена. Зараз ця війна увійшла у фінальну фазу.

Мей, на заключній фазі спроби знищення Brexit, спробувала утворити тимчасвий альянс із лівим марксистом Корбіном. Паралельно, добиваючи Консервативну партію та відкриваючи Корбіну шлях до премєрства. Це стало передостанньою краплею для консерваторів. Останньою стале усвідомлення серед найстійкіших прихильників Мей, що вони можуть програти на наступних парламентських виборах. 24 травня 2019 року для Терези Мей все завершилося.

Консервативна партія у найжахливішому політичному та моральному стані, напевно, з моменту свого утворення. Можливо, це закономірно, коли сама Британія увійшла до нової історичної фази свого існування.

Видається, що Борис Джонсон, Джеремі Хант, Домінік Рааб або Андреа Ліндсом можуть стати новим премєром Великої Британії. Що повністю є зрозумілим так це те, що новим прем’єром стане виключно Brexiteer. По-іншому просто не може бути.  Що ще зрозуміло, що Велика Британія залишить безумне утворення під назвою «ЄС» 31 жовтня 2019 року – з угодою, або ні. Або раніше.

Що буде робити сам ЄС? Втрата Британії для цього проекту означає, фактично, його неминучу смерть. Ось чому ЄС та його опричники у стані параної, агонії та люті.

Вони будуть намагатися поставити знову свою людину на чолі Консервативної партії. Шансів для цього, майже, немає.

ЄС розпочнуть дикунську атаку на розчленування Британії. В першу чергу, будуть відривати від Королівства Шотландію. В другу чергу, підриваючи й до того нестійкий мир у Північній Ірландії.

Й, звичайно, євромонстри та єврофанатики звернуться до Путіна про допомогу.

5 червня до Британії прилітає Дональд Трамп. Першим із закордонних лідерів, кого прийняв Трамп після свого входження до Білого Дому, була саме Тереза Мей. Мей тоді відкинула всі поради Трампа. Тепер зрозуміло, що тоді вона це зробила абсолютно свідомо. Зараз президент Трамп пригадає їй це, а також запитає про інше та дуже вагоме. А потім Дональд Трамп, майже без сумнівів, зустрінеться із Борисом Джонсоном. 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.