Чорні мітка Зеленському від Трампа та знищення Порошенко

22 мая 2019, 11:06
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
3130
Чорні мітка Зеленському від Трампа та знищення Порошенко

Через два місяці, коли це криворізьке примітивне створіння може прийти до стратегічної тями та буде намагатися навколішки доповзти до Білого дому, може бути пізно.

Зеленський так нічого й не зрозумів. Він і не міг нічого зрозуміти те, про що йому прямо сказав друг Президента США Рудольф Джуліані – позбудься ворогів Америки та особисто Дональда Трампа у своєму найближчому оточенні. Той «слуга народу» з Кривого Рогу зробив все навпаки, або йому ті вороги Америки та Трампа наказали зробити все навпаки. Вибір зроблений. Тепер про наслідки.

У нинішньому геополітичному розкладі в України є лише один союзник – це США, причому США Дональда Трампа. Тепер, цей союзник. руками того фігляра з Кривого Рогу вже не союзник. Останні спроби делегації США переконати Зеленського не робити фатального нічого не дали.

Тепер все це вже передано особисто Президенту США Трампу. Трамп ненавидить Порошенко, який є та залишається ключовою ланкою у заколоті проти нього, що триває з початку 2016-го року. Дональд Трамп звертався до Зеленського допомогти не собі, а знищити той жахливий заколот, який спрямований також й проти України. Примітивний фігляр відмовився – на превелику радість полковника КГБ Путіна, другої ключової ланки цього найжахливішого заколоту у сучасній історії.

Й Порошенко, й Путін всіма силами допомагали Хілларі Клінтон, як єдина анти-трампівська та анти-українська коаліція. Тепер до цієї коаліції, майже, приєднався чинник на прізвище Зеленський. Це його вибір. Й жахливий морок для України.

Спільними діями двох союзників – Путіна та Порошенко, Україна перетворилася у «буферну», або «порогову» державу, через яку простягнувся новітній санітарний кордон. Дональд Трамп прямо передав через своїх дуже наближених персон Зеленському: «Я тобі допоможу. США під моїм керівництвом допоможе Україні. Прошу допомогти подолати цей путч». «Криворізький телепень» відповів «ні», або йому наказали сказати «ні». Остання надія України на єдину допомогу зникла.

Через два місяці, коли це криворізьке примітивне створіння може прийти до стратегічної тями та буде намагатися навколішки доповзти до Білого дому, може бути пізно.

Ще лише декілька тижнів тому «обмін» України на Венесуелу вважався, майже, невиконаним. Хоча я, особисто, розглядав саме цей геостратегічний «обмін», як вельми вірогідний. Зараз реальність такого розвитку подій зросла дуже сильно. Кремль може піти на такий обмін.  Недарма, після зустрічі із Помпео у Сочі, кремлівський монстр заявив, що «Росія не може бути пожежною командою по цілому світу». Ймовірно, Путін натякав, у першу чергу, саме на Венесуелу.

Фундаментально примітивний та обмежений Зеленський навіть й не розуміє, та й не зрозуміє ніколи, про що мова. Але, те його проблеми із його «гоп-компанією». Вони навіть не здогадуються, що в Осаці може бути вирішена доля України. Автоматично може бути вирішена й доля самого Зеленського.

Й замість трибуналу над Порошенко, трибунал буде вже одночасно над двома – Порошенко та Зеленським.


 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.