Після «сочинського» зіткнення. Білий дім та Кремль підняли ставки війни

17 мая 2019, 13:25
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
70
Після «сочинського» зіткнення. Білий дім та Кремль підняли ставки війни

Якщо Білий дім не розпочне щонайшвидше знищувати іранський режим мулл, як вірно вимагає Джон Болтон, загроза кремлівської агресії в Україні буде наростати щоденно та все швидше.

Те, що Майк Помпео не повинен був летіти до Сочі було абсолютно зрозуміло. Ситуація стала ще більш програшною для США, коли державний секретар несподівано зміним свій маршрут й замість американського посольства у Москві опинився у вельми ворожому оточенні у Брюсселі серед європейських «союзників». Кремль це взяв до уваги та ще більше посилив свої вимоги до Білого дому.

Невідомо коли ми дізнаємося про зміст зустрічі Трампа та Помпео, на якій державний секретар, тільки приземлившись у Вашингтоні, доповідав про «результати» свого вояжу до Брюсселя та Сочі. Президент Трамп мовчить. Майк Помпео також мовчить, але намагається довести, що у Сочі багато чого вдалося досягти. Люди Путіна кажуть зовсім протилежне. Таким чином, крах місії Помпео до Сочі, який був передбачений, відбувся.

Зараз розпочинаються дуже, дуже жорсткі речі. Кремлівський монстр максимально, як це можливо та де це можливо, буде нарощувати свою стратегічну перевагу. Часовий проміжок – до засідання «Великої Двадцятки» в Японії. Зараз вже самому Дональду Трампу треба ухвалювати рішення, чи зустрічатися із кремлівським монстром в Осаці?

Трамп менше року тому ухвалив єдине правильне рішення, відмінивши зустріч із хазяїном Кремля у Буенос-Айресі в зв’язку із захопленням українських моряків. Зараз ситуація перед «Осакою» набагато гірша та небезпечніша.  А тепер порівняйте нинішню світову геополітичну ситуацію із ситуацією, що була два роки тому під час зустрічі у Гамбурзі?

До «Осаки» Трамп та Білий дім зможуть скинути режим Мадуро? Ні. А Путін, Кремль, Гавана та інші лише посилять свою присутність у Венесуелі.

До «Осака» Трамп та його адміністрація зможуть виправити свої величезні помилки у політиці щодо безумного режиму Ина? Ні. А Путін разом із Сі лише підсилять свій вплив, як на Пхеньян, так й у Далекосхідному регіоні.

До «Осаки» Трамп та його адміністрація покращать своє позиціювання щодо Сирії? Навряд чи. Путін та Лавров брехали довго, як Обамі, а потім і Трампу, що є «спільні» точки дотику у Сирії. Тепер про ці «спільні» точки почав вже вести мову також й Помпео. Так само, як до того Керрі.

Путін фундаментально боїться за Іран. Поки що невідомо, хто все ж таки примушує президента Трампа віддавати накази на надсилання надпотужних сил до Перської Затоки. Джон Болтон робить єдину правильну справу. До цього моменту ту ж справу робив і Помпео. Якщо Тегеран, Москва та Пекін до «Осаки» відступлять в Ірані, тоді Дональд Трамп може дати дозвіл на зустріч із кремлівським монстром. Якщо ні, тоді, скоріш за все, війни у Заливі, й не тільки там, майже, не уникнути.

Дивно було б, якщо Україна обговорювалася у Сочі. Союзники – Путін та Порошенко, зробили все, щоб цього не відбулося. Скоріш за все, президент Трамп дав жорсткі вказівки Майку Помпео максимально уникати навіть спроб обговорення «українського» питання.

Зеленського вже дуже жорстко попередили із найвищих кабінетів влади у Вашингтоні. Схоже, що він нічого не зрозумів. Це правда, що Зеленський оточений ворогами Трампа та Америки. Як й те, що він швидко стає на шлях, вистелений путінським соратником – Порошенко. До «Осаки» в Україні може статися, й скоріш за все станеться, масштабна військова агресія Кремля.

Якщо Білий дім не розпочне щонайшвидше знищувати іранський режим мулл, як вірно вимагає Джон Болтон, загроза кремлівської агресії в Україні буде наростати щоденно та все швидше  Захисту чекати не від кого. Трамп вже не чекає на Зеленського.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.