Марі Йованович – “The Deep State”. Кінець

8 мая 2019, 11:19
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
49
Марі Йованович – “The Deep State”. Кінець

Марі Йованович була заслана до України в серпні 2016 року для реалізації стратегії банди Обами – Байдена – Клінтон – Керрі – Райс – Нуланд.

Марі Йованович була заслана до України в серпні 2016 року для реалізації стратегії банди Обами – Байдена – Клінтон – Керрі – Райс – Нуланд. Угруповання, що складала вищий рівень анти-української коаліції на чолі із самими Бараком Хуссейном Обамаою та полковником КГБ Путіним. Якщо хтось вважає, що ця жорстока та мерзотна анти-українська коаліція вже не існує, той є невиправним «оптимістом». На жаль, все навпаки.

Надсилання Марі Йованович до України відбувалося цією бандою за глибоким переконанням, що через три місяці Хілларі Р. Клінтон стане Президентом США. Після історичної перемоги Дональда Трампа, він наказав всім американським послам написати заяви про звільнення. Жодних сумніві у тому, що на захист ставлениці тієї банди, що програла, - Йованович, стали надпотужні сили із The Deep State”.

За пять днів до інаугурації Дональда Трампа до Києва прибув Джо Байден. Жодних сумнівів, щоб в тому числі, захистити їхню креатуру – Йованович. А також надати накази максимально знищувати в Україні порядок денний адміністрації Трампа – Make America Great Again! Чим Йованович і займалася довгих три роки.

Марі Йованович не мала й не могла мати нічого спільного із істинними стратегічними інтересами України, а тим більше – в часи повернення історії та наджорсткої силвової стратегічної конкуренції Її надзавданням було всіляко готувати підгрунтя для реваншу її патронів із вашингтонського  Deep State”.   Всі ці довгі три роки вона наполегливо втілювала виключно їх порядок денний, роблячи геостратегічне позиціювання України все гіршим та страхітливішим.

Саме Йованович діяла виключно через спеціально обраних представників нинішнього українського режиму найближчого соратника Путіна Порошенко – різних гопко, лещенків, клімпуш та далі за списком. А також спеціально обраних «представників громадянського суспільства». Виключно для просування стратегії банди Обами – Байдена – Клінтон – Керрі – Райс – Нуланд. Результат саме той, якого вони й прагнули – програна війна, ізольована Україна, крах реформ.

Дональд Трамп та його команда все це знали. Вони це знали ще з вересня 2016 року, коли кремлівський холуй Порошенко зустрічався із Клінтон у Нью-Йорку, плануючи свої страшні дії після перемоги Хілларі Клінтон. В тому самому приміщенні тоді був і майбутній президент США - Дональд Трамп. Він жорстко відмовився зустрічатися із «українським Путіним» – Порошенко.  

Більше року президент Трамп бився, аби викинути з України ставленицю банди Обами – Марі Йованович. Напевно, ми скоро дізнаємося, хто робив все, аби тримати цю особу в якості посла Сполучених Штатів в Україні.

Один із найближчих соратників президента Трампа декілька днів тому написав, що Йованович вихвалялася, що президент Трамп буде скоро усунутий з посади в результаті імпічменту після публікації «доповіді Мюллера». Все вийшло навпаки.. «Імпічмент» стався для Марі Йованович – однієї із найстрахітливіших постатей, які коли небудь представляли інтереси США в Україні.

Дональд Трамп чекає на приїзд Володимира Зеленського до Білого дому. Президент Зеленський повинен знати, що у нього є лише один закордонний напрямок – Вашингтон. Із тваринним страхом той майбутній візит чекає кремлівський холуй Порошенко із своєю зграєю. Та ще з більшим жахом на цей візит чекає Байден. А також Йованович. А також ті, хто ще залишився в американському посольстві в Києві, як американські, так й українські, особи, що знищували президенство Трампа та знищували Україну. Саме такий страх панує в посольстві України у США. Вірно, В. Чалий та О. Шуляр? Чекати залишилося недовго.

Скоріш за все на Марі Йованович чекатиме американський суд, можливо із звинуваченнями у зраді. Зло повинно бути покаране.

Кого Дональд Трамп обере послом США в Україні? Жодних сумнівів у тому, що це повинен бути новий «Річард Гренелл».   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.