Трибунал над Порошенко

25 апреля 2019, 17:34
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
140
Трибунал над Порошенко

Часу у Зеленського – до нового року. Путін вже розпочав війну проти нього, разом із своїм соратником – Порошенко.

Порошенко – це Путін, український Путін.

Про це я публічно сказав у вересні 2014 року. Саме тоді був підписаний наджорстокий злочин – «Мінськ». Але, «мінський» злочин був лише інструментом у втіленні спільної гранд-стратегії двох найближчих соратників, двох путіних – кремлівського та українського.

За всіма ознаками, страшний шлях Порошенко (Вальцмана) до вищої української влади розпочався влітку 2013 року. Так звані «вибори» Президента України, у квітні 2014 року, стали заключним етапом того страшного та кривавого плану. Плану, шо не викликає зараз майже ніяких сумнівів, і був втілений у життя під найсуворішим контролем з боку Кремля, Луб’янки та, особисто, російського диктатора – Путіна Диктатора та найближчого соратника та вчителя Порошенко (Вальцмана).

Інструментом для втілення стратегії по розчленуванню та знищенню України став «Нормандський» формат – анти-українська коаліція двох рівнів. Засновниками цієї жахливої анти-української коаліції були сам Порошенко (Вальцман), полковник КГБ Путін та колишня головна німецька комсомолка, скоріш за все, агент ШТАЗІ Ангела Меркель.

То був та залишається нижчим рівнем цієї анти-української коаліції. Вищий рівень складає Путін та Обама із Байденом, Клінтон, Керрі, Райс

Саме тому Президент США Дональд Трамп ненавидить українського Путіна – Порошенко. Та коаліція була не тільки проти України. Та коаліція була утворена й для того, аби ніколи не допустити Трампа до президенства у США.

Український Путін – Порошенко (Вальцман) ніколи не розумів та ніколи не зрозуміє стратегічну філософію та стратегічне сприйняття свого вчителя та соратника – полковника КГБ Путіна. Але, Вальцман виконував, виконує та буде виконувати всі накази, які віддавалися йому Путіним, або путінськими поплічниками.

Так саме, як Вальцман виконував, виконує та буде виконувати всі накази, які віддавалися із Білого Дому Барака Хуссейна Обами.

Майже пять страшних, кривавих років дії українського Путіна – Порошенко. Саме тоді, у вересні 2014 року, на одному із телевізійних ефірів я сказав, що вбитих будуть десятки тисяч. А причиною тих смертей буде саме «Мінськ». Це викликало істерію у ведучих. Ніхто тоді ще не знав, що попереду ще більш кривавий  - «Мінськ - 3», який був підписаний членами анти-української коаліції у лютому 2015-го року. Після того злочину все стало абсолютно зрозумілим.

Вальцман програв «АТО» наприкінці 2016-го року. Не міг не програти. Після того, цей путінський союзник оголосив «ООС». Але, тоді почалася справжня війна, яку Порошенко (Вальцман) не міг не програти. Він програв війну. Ні, війну програли всі ми, дозволивши Вальцману виконувати всі накази Кремля та полковника КГЮ Путіна.

Звичайно, війни програються та виграються. Та те що ніколи Вальцман не збагне, так це те, що він перетворив Україну у «буферну», або «граничну» територію, через яку, скрізь всю Європу – з півночі на південь, пролягла «санітарна» зона. Це те, чого й домагався полковник КГБ Путін.

Й домігся за тотальної підтримки свого найвідданішого соратника та учня – Порошенко (Вальцмана). Якому допомагали такі елементи, як Клімкін, Муженко, В. Чалмй та інші десятки та сотні, що були вмонтовані, спільно кремлівським та козинським путінами, в українські коридори влади.

Коли Вальцман послав українських моряків на смерть у листопаді 2018-го, він був переконаний, що його найближчий соратник Путін зробить все саме так, про що вони, немовби, абсолютно домовилися. Моряки залишилися живі. І саме це призвело до політичного знищення Порошенко (Вальцмана). Чому полковник КГБ викинув Вальцмана на смітник історії – зрозуміло. Незрозуміло, а кого полковник КГБ Путін визначив, як «нового Порошенко»? А, можливо, Путін нікого й не визначав взагалі?

Володимир Зеленський не зробить нічого, або, майже, нічого. Справа не в тому, що він не здатний. А я, майже, переконаний, що не здатний. Справа в тому, що у нього інша історична місія. У цієї місії лише два надзавдання. Перше – організувати та провести Трибунал України над Порошенко. Друге – знищити спадщину Порошенко, тобто Путіна, в Україні.

Часу у Зеленського – до нового року. Путін вже розпочав війну проти нього, разом із своїм соратником – Порошенко.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.