Роуз Геттемюллер – ворог вільного світу, НАТО та України

8 апреля 2019, 11:14
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
40
Роуз Геттемюллер – ворог вільного світу, НАТО та України

Це саме порядок денний таких, як Геттемюллер, Клінтон, Обама, Байден, Меркель та далі за списком. Просто кажучи, порядок денний ворогів вільного світу, НАТО та України.

У 2008 році Роуз Геттемюллер написала статтю, в якій прямо заявила, що вона проти подальшого розширення НАТО. Звичайно, в першу чергу, мова йшла про майбутнє членство України. У тому ж самому році відбувся «Бухарестський» жах.

Роуз Геттемюллер тоді працювала у Москві на посаді керівника Фонду Карнегі в Росії – реакційної лівацької організації. Але, в інших структурах ця персона й не могла працювати.

А у 90-х ця ж сама персона, за часів президенства Клінтон, була в апараті Ради національної безпеки США та відповідала за ядерне роззброєння України, Білорусі та Казахстану.

Її зусилля та дії не пропали задарма й не могли пропасти, коли до влади прийшов Барак Хусейн Обама та Хілларі Клінтон. Вони й призначили  Роуз Геттемюллер  керівником американської делегації щодо підготовки договору СТАРТ – 2. Два союзники – Обама та Медведєв  підписали той страхітливий документ у Празі, що й привело до неймовірного посилення стратегічної ваги кремлівського режиму. Плоди того витвору Обами, Клінтон та Геттемюллер світ пожинає зараз.

Після другої перемоги Обами постала вирішальна проблема, хто стане його наступником від Демократичної партії на президентських виборах 2016 року? Вибір пав на Хілларі Клінтон. Іншого в тим умовах просто й не могло бути. І  Роуз Геттемюллер виявилася однією із ключових фігур, які робили все можливе заради перемоги Хілларі Клінтон. Саме  Роуз Геттемюллер була однією із ключових фігур по збору коштів для виборчого фонду Клінтон.

Вся та банда, на чолі із Обамою та Клінтон, навіть не сумнівалися у перемозі над Трампом. Й саме тому, ще за декілька місяців до голосування, почали призначати свої креатури на дуже високі посади, як у США, так й за кордоном. Серед таких креатур, які повинні були покликати втілювати у життя страхітливий «порядок денний Обами – Клінтон» стала Роуз Геттемюллер. А також нинішній посол США в Україні Йованович. Обидві були, майже, одночасно призначені у серпні 2016-го.

Коли у команді Трампа дізналися про призначення Роуз Геттемюллер на посаду заступника Генерального Секретаря НАТО, сказати, що там був шок, це не сказати нічого. Цю особу в Республіканській партії відверто ненавидять. Й правильно роблять. За непідтвердженими даними, Дональд Трамп та його найближчі соратники вимагали негайної відставки Роуз Геттемюллер. Столтенберг почав говорити про якісь демократичні процедури та домігся, щоб ту особу залишити при собі.

Це й стало ще одним потужним ударом по НАТО, а також потужно посилило недовіру та злість до НАТО з боку Президента Трампа. Вищі керівники у Білому Домі казали, що вони ізолюють Геттемюллер. Можливо, так й трапилося. Але, саме її перебування у найвищих кабінетах у штаб-квартирі Альянсу  - це відвертий жах та морок.

Цей жах розповсюджується всюди – розпочинаючи від маразматичних виступів Геттемюллер по цілому світу, де вона подорожує, як «туристка», витрачаючи шалені суми грошей платників податків, до призначення її людей на різноманітні посади в структурах та органах НАТО. Саме протеже Роуз Геттемюллер були призначені на керівні посади в структурах НАТО в Україні. Результат відомий і це саме той результат, якій і вимагався бути досягнутий бандою Обами – Байдена – Клінтон.

Саме Геттемюллер несамовито захищала іранську ядерну угоду. Саме вона виступає за діалог із путінським режимом. Саме вона за збереження Договору РСМД. Це порядок денний знищення спротиву Кремлю та його сателітам. Це саме порядок денний таких, як  Геттемюллер, Клінтон, Обама, Байден, Меркель та далі за списком. Просто кажучи, порядок денний ворогів вільного світу, НАТО та України.

Що робити із цим страхіттям? Жодних сумнівів у тому, що Президент Трамп готовий звільнити цю персону. Але, до кінця її перебування на посаді в НАТО залишилися лічені місяці. Головне завдання полягає в тому, щоб на місце Геттемюллер призначити її абсолютну протилежність, на кшталт посла США у Німеччині Роберта Грінелла, якого Трамп планував призначити послом Сполучених Штатів саме до НАТО. Й друге завдання полягає в тому, щоб докласти максимальних зусиль, щоб позбутися цього жаху, який принесла із собою Роуз Геттемюллер. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.