Меркель – ворог вільного світу, вільної Європи, США, НАТО та України

14 февраля 2019, 13:14
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
30
Меркель – ворог вільного світу, вільної Європи, США, НАТО та України

Немає місця путінським соратникам, таким, як Меркель, там, де народжується нова геополітична архітектура.

Дванадцять років тому, на Мюнхенській конференції, Путін виголосив свою знамениту промову, яка визначила повернення нової Холодної війни – набагато страшнішої, складнішої та жорсткішої, аніж стара Холодна війна, яка ніколи не завершувалася.

Жодних сумнівів у тому, що місце для проголошення тієї зловісно-знакової промови було обране спеціально – саме Мюнхен. Так саме, як, майже, не існує сумнівів у тому, що текст «мюнхенської» промови кремлівського диктатора, як мінімум, був показаний колишній головній комсомолці ГДР Ангелі Меркель.

Можливо, що Путін та Меркель знають один одного, як мінімум, тридцять пять років. Не могли не знати один одного співробітник КГБ та агент Штазі Путін, та головна комсомолка ГДР, скоріш за все, теж агент Штазі та співробітниця КГБ Меркель. Саме тоді були закладені основи цього найбільш страхітливого політичного союзу у сучасній історії – Володимира Путіна та Ангели Меркель.

Бухарестський саміт став одним із найбільш визначальних в історії успіху діяльності цього жахливого та мерзотного союзу. Й справа не у блокуванні України та Грузії. Справа «Бухаресту» полягала у початку системного та послідовного знищення Альянсу. Зараз, через одинадцять років після «Бухарестського» жаху, НАТО паралізоване, фундаментально дезорієнтоване та глибинне розколоте.

ФРН та Меркель – ось головні причини та виконавці цього плану по знищенню НАТО. Спільного плану – Путіна та Меркель. Саме Меркель розставила на вищі ключові посади в НАТО своїх ставлеників для просування цього спільного плану. Саме такі, як Гьотемьоллер, Нейхус та їм подібні, вже нічого не приховуючи, втілюють спільний порядок денний Москви та Берліну.

У Білому Домі це знають вже дуже давно. Й рішення вже підготовлені. Питання тільки в тому, чи знайде Трамп політичну волю надати наказ на виконання тих підготовлених рішень? Часу дуже мало. Меркель та Путін знають про це.

Саме в цьому полягає всепоглинаюча істерика Ангели Меркель та її оточення з приводу ДРСМД. Саме тому й саме зараз зявився документ союзників Меркель та соратників Кремля із лав СДПН щодо припинення розміщення американських ядерних ракет на території Німеччини .

Дій США та вільного світу повинні бути чіткими, однозначними та рішучими. ФРН повинна бути тотально ізольована. Війська США повинні бути виведені із території Німеччини, а сама Німеччина повинна бути оточена непроникаючим «санітарним» кордоном.

ФРН повинна бути викинута із НАТО.  Треба виправити страхітливу історичну помилку 50-х років, коли ФРН була прийнята до лав Альянсу. Зараз настав час розплати, як для самого НАТО, так й для ФРН. Якщо НАТО врятувати не вдасться, тоді треба утворювати новий альянс – без Меркель, без ФРН, без їх сателітів у Європі.

І настав час рятувати Європу від ЄС та ФРН. Саме Меркель у перших лавах війни ЄС проти Британії. Це війна на знищення та за владу в Європі й не тільки в Європі. Якщо Британія програє, тоді союз Путіна та Меркель отримає небачену перемогу та стратегічну перевагу у цілій Європі. І ті чорні результати будуть сягати меж дуже далеко від європейських кордонів. Ось чому Меркель так божевільно бється за порятунок злочинної «іранської ядерної» оборудки. Це також спільний порядок денний комсомолки Меркель та полковника КГБ Путіна.

Ось чому Меркель заблокувала всі можливі дії європейських держав на знищення кривавого режиму аль-Асада. Ось чому Меркель увійшла в союз із Ердоганом – стійким членом союзу Москви – Тегерану – Анкари – Дамаску. Фактично, Берлін став негласним членом цього «священного» союзу. По-іншому й не могло трапитися.

Саме на совісті цієї путінської соратниці страждання та відчай Греції. Саме відчай та біль італійців також на її совісті. Саме вона поставила Кіпр на коліна. Саме вона зупинила такі необхідні реформи у Португалії. Все заради одного – порятунку єврозони, а отже, власного порятунку, а також тих, хто тримає її у Німеччині при владі.

Це було абсолютно правильне рішення – не запрошувати ФРН на Варшавський саміт по Близькому Сході. Немає місця путінським соратникам, таким, як Меркель, там, де народжується нова геополітична архітектура.   

І саме Меркель, Путін та їхній соратник – Порошенко, утворили анти-українську коаліцію. Коаліцію не тільки проти України. Коаліції проти вільної Європи, проти США, проти НАТО.

Скоріш за все, найближча соратниця Путіна – Меркель, влітку покине канцелярію у Берліні. Але, не треба ілюзій. На її місце вже підготовлена «нова Меркель».

Трибунал над Меркель повинен розпочатися вже зараз!


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.