Війна ЄС проти Великої Британії. Пекло, з якого треба втекти

10 февраля 2019, 18:02
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
55

Схоже, що нарешті, британці почали розуміти, що проти їх країни Європейський Союз веде справжню війну. Війну на знищення.

Схоже, що нарешті, британці почали розуміти, що проти їх країни Європейський Союз веде справжню війну. Війну на знищення.

Це яким треба бути недалекоглядним, або підступно злочинним, аби бачити у ЄС лише партнера, або сторону, з якою домовляються про спільне співіснування, коли мова йде про владу. BREXIT це лише та виключно про владу й не тільки в Європі.

Євробожевільні, європокидьки єврофанатики це знають та відчувають чудово. Вони також чудово знають, що вихід Обєднаного Королівства із утворення під назвою «ЄС», рано чи пізно, призведе до краху цього найстрашнішого формування, яке колись існувало в Європі. Тому й була розпочата ця страшна війна проти Британії. Війна не проти BREXIT, хоча зрозуміло, що й проти нього. Війна проти Британії.

Один із наймерзотніших євробожевільних, колишній головний польський комсомолець – Дональд Туск, у стані всепоглинаючої ненависті та агонії, сказав, що «ті у Британії, хто придумав та здійснив BREXIT, повинні жити в пеклі». Ось справжнє обличчя ЄС. Десятки мільйонів британців хочуть відправити в пекло за те, що вони обрали свободу.

Правда полягає в тому, що Британія втікає із дійсно справжнього пекла, яким є проект під назвою «ЄС». ЄС – це, майже, загальноєвропейський концтабір, майже, загальноєвропейська тюрма із наглядачами на кшталт таких, як Туск. А також, як Юнкер, Меркель та десятки тисяч інших «наглядачів».

ЄС ніколи й не думав укладати якісь угоди із Британією про вихід. Скільки ЄС буде ще існувати, він ніколи не пробачить британцям їх голосування за свободу, яке стрімголов наближує занепад цього пекла під назвою «ЄС». Хто наступний буде тікати з цього пекла – лише питання часу.

Тереза Мей винна багато в чому в тому, що привела свою величну державу до такого стану. Її принижували нещадно. І хто – ті самі туски, юнкери, могеріні, барн’є. Всі ті, ніким не обрані та нікому не підзвітні, євродегенерати. Нещадно принижували лідера однієї із найвеличніших та демократичних європейських держав.

Навіщо Тереза Мей іздила до тих покидьків у Брюсселі декілька днів тому – абсолютно незрозуміло. Ще раз піддатися знущанню та піддати знущанню Британію? Подивитися в очі всім тим персонам? Що вона там шукала? В результаті – порожнеча та ще більша агресія.

Зараз війна ЄС проти Британії вступає в одну із найкритичніших фаз. ЄС, за підтримки, в першу чергу, Берліну та Парижу, розпочне масові дії на тотальне розбалансування всіх ланок життя британського суспільства. Все буде, майже так, як було під час війни гітлерівської Німеччини проти Великої Британії.

Британія повинна збагнути, що у цій війні для перемоги, в першу чергу, повинен бути подоланий внутрішній ворог. Якщо це вдасться, тоді перемога над ЄС буде гарантована.

В принципі, залишилося два варіанти. Перший, Британія виходить на свободу із тюрми «ЄС» за сценарієм лейбористів. Другий, Британія виходить із цією тюрми за наказом британських виборців.

На перший сценарій не поголиться, ані Мей, ані Консервативна партія, ані Демократична юніоністська партія Північної Ірландії, ані більшість британців. І залишиться лише другий варіант.  

Всі інші варіанти ведуть до громадянської війни та розділу Обєднаного Королівства. Це саме те, чого домагаються всі ті із пекла ЄС. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.