Відчай, агонія та страх Столтенберга та НАТО. Кінець ДРСМД

28 января 2019, 12:51
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
42
Відчай, агонія та страх Столтенберга та НАТО. Кінець ДРСМД

2 лютого уряд США оголосить про призупинення участі у ДРСМД. Скоріш за все, це стане вирішальним ударом по тій архітектурі, яка будувалася після Другої Світової.

2 лютого Сполучені Штати призупинять свою участь та розпочнуть процес виходу із Договору про ракети середньої та малої дальності. Роблячи ще одну важку помилку, надаючи Росії, Ірану, Китаю ще додаткових шість місяців для зміцнення своєї переваги. Виходити із ДРСМД треба зараз, негайно. А краще це було б зробити, як мінімум, два роки тому.

Засідання НАТО-Росія, яке відбулося 25 січня, стало ще одним актом приниження та ганьби Альянсу, який ще продовжує сам себе називати «найбільш успішним альянсом в історії». Те, що на тому засідання «обговорювали» Україну, краще взагалі не згадувати. Росія використала те засідання для ще більшого свого переконання щодо стратегічного розколу, відчаю та паралічу НАТО. Договір РСМД – це лише інструмент в руках Кремля, але інструмент дуже потужний.

Такі засідання з найбільш жорстким противником вільного світу, як путінська Росія,  в НАТО називають «діалогом». Це – не діалог, а страх, відчай, умиротворення та капітуляція. Саме у такому стані вищий керівник НАТО, кинувши все, поїхав до США. Ні, не вести мову про порятунок Альянсу, а про порятунок ДРСМД, а точніше, про умови капітуляції перед диктатором із Кремля.

Це відверта та вкрай жорстка реальність. А якою вона може бути, якщо Альянс тотально просякнутий тими, хто цілеспрямовано та наполегливо руйнував НАТО під час так званих «стратегічних канікул»? Невідомо, чи зміг би Альянс хоч якось пристосуватися до новітніх умов Нової Холодної війни? Сумнівно. Але, безсумнівно, що нинішній безславний стан НАТО був неймовірно прискорений, як свідомо, так і несвідомо.

На вищих шаблях Альянсу ті, хто мріє та діє лише на умиротворення, «діалог», «компроміс». А, по суті, на приниження, відчай та поразку. Абсолютне анти-натівське чудовисько Роуз Гьотемьоллер – найбільш страшний провідник цього стратегічного безумства . Саме для знищення НАТО та його підпорядкування Кремлю банда Обами-Клінтон-Байдена-Керрі й призначила цю страхітливу, в усіх вимірах, персону на вищий пост в Альянсі.

Як «жест доброї волі», Гьотемьоллер збирала кошти, а також надавала свої власні, для виборчої кампанії Хілларі Клінтон. Саме Роуз Гьотемьоллер у 2008 році, у своїй статті прямо виступила проти розширення Альянсу. Саме вона була ключовою фігурою в Держдепі, за керівництва Клінтон, у підготовці та підписанню СТАРТ – 3. Саме вона, за кошти платників податків, їздить, як «турист», по цілому світу, проповідуючи свої маразматичні та абсолютно небезпечні ідеї та погляди.

Саме такі погляди – проти НАТО, проти трансатлантичної стійкості, проти такої необхідної трансформації, проти розширення, проти України, втілюють у життя креатури, таких, як Гьотемьоллер, на кшталт Герлінди Нейхус, які тотально окупували кабінети Альянсу, як безпосередньо у штаб-квартирі, так й за її межами.

Дональд Трамп та його найближчі соратники все це знають. Майк Помпео, звертаючись через екран до учасників Давоського зібрання, ввів їх у стан глибинного шоку, прямо кажучи, що для нових часів старі альянси не підходять. Заявивши про це з посмішкою.

Єнса Столтенберга у США вислухають, можливо, також із посмішкою, та відправлять назад до Брюсселю. Президент Трамп навіть не запланував зустріч із Генеральним Секретарем НАТО, без посмішки. Все занадто серйозно.

2 лютого уряд США оголосить про призупинення участі у ДРСМД. Скоріш за все, це стане вирішальним ударом по тій архітектурі, яка будувалася після Другої Світової та, особливо, після падіння Берлінської стіни. Архітектури, яка й призвела до сучасного прямого, силового зіткнення й саама розвалилася. Абсолютно зрозуміло, що не могли не розвалитися самі підвалини такого «будівництва», включаючи ДРСМД. Можливо, що 2 лютого 2018 року, колись буде названий днем початку утворення нового трансатлантичного союзу.      


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.