Клімкін. Анти-українська коаліція. Крах зовнішньої політики України

15 января 2019, 11:42
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
55
Клімкін. Анти-українська коаліція. Крах зовнішньої політики України

Не може бути у креатури Путіна та Меркель – П. Клімкіна, союзників у Вашингтоні, Варшаві, Лондоні та Єрусалимі.

Павло Клімкін – не міністр, не зовнішньої політики, не України.

Спільний ставленик двох найближчих союзників – Путіна та Меркель для принципових дій в рамках анти-української коаліції та паралічу, та знищення зовнішньої політики України у найбільш критичні часи сучасної силової геополітичної конкуренції.

Павло Клімкін, як один із ключових членів анти-української коаліції, був висунутий керувати українською зовнішньою політикою Порошенко – головним українським елементом цієї коаліції, однозначно, лише після отримання згоди з Кремля та Берліну.

Клімкін був одним із головних архітекторів вирішального інструменту  анти-української коаліції – «Нормандського формату», складеного із ключових ворогів України – Росії та ФРН. По-іншому й не могло бути.

Саме Павло Клімкін був із співавторів наджорсткого «Мінського» злочину, який привів до поразки у війні з Росією на Донбасі.

Лавров, перед «призначенням» Клімкіна восени 2014 року, казав, що «він мій близький друг». Правду казав.

Саме після засідань «нормандської зграї», відбувалися абсолютно закриті перемовини між двома «друзями» - Лавровим та Клімкіним, після яких завжди починалися чергові криваві події на Донбасі.

Клімкін має інших надійних «друзів», таких, як Штанмайєр, Габрієль та Маас – відкриті прихильники Кремля. Інших у П. Клімкіна й бути не може.

Не може бути у креатури Путіна та Меркель – П. Клімкіна союзників у Вашингтоні, Варшаві, Лондоні та Єрусалимі.

Жодних сумнівів у тому, що Клімкін був одним із ключових у травлі Президента Трампа та його найближчого оточення на користь Хілларі Родмен Клінтон, аби не допустити перемоги Дональда Трампа.

Клімкін й не міг по іншому поводитися, тому що Кремль боровся проти Трампа за свою ставленицю Клінтон. У тій ганебній травлі Клімкіну потужно допомогав В. Чалий. Звичайно, що тим процесом, не міг не керувати «колишній президент», путінський соратник Порошенко. Президент Трамп нічого не забув й нічого не пробачив. І правильно робить.

Саме Клімкін скеровував діяльність на максимальне послаблення українських звязків із Польщею та Угорщиною. Саме так зводився «санітарний кордон» із Україною на її західних кордонах. Зводився свідомо для перетворення України у «буферну» державу. Саме так й трапилося.

А на сході Клімкін несамовито верещав проти побудови стіни із Росією, проти введення візового режиму із Росією, проти розірвання дипломатичних відносин із агресором та окупантом. А як може курський пареньок розривати відносини із своєю батьківщиною? Там же «свої», тобто «його» - Павла Клімкіна «люди».

П. Клімкін – випускник із одного із найбільш закритих радянських вузів, який перебував під тотальним контролем КГБ. П. Клімкін, під час розпаду СССР, їде на роботу до України, до Києва, а не залишається у Росії. П. Клімкін зовсім незабаром опиняється в українському МЗС, в одному із найбільш закритих та чутливих управлінь, яке займалося ядерним роззброєнням України.

Свої завдання П. Клімкін виконав.           

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.