Крах Угоди про вихід із ЕС. Кінець Мей

12 января 2019, 14:41
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
48
Крах Угоди про вихід із ЕС. Кінець Мей

Hа вибори консерваторів повинен повести новий лідер, лідер, який голосував за BREXIT, лідер, який зможе повернути велич та славу Британії поза межами ЄС.

Тереза Мей завжди була Remainer. Абсолютний політичний та стратегічний хаос, який поглинув Велику Британію, на її совісті.

У вівторок, 15 січня 2019 року, Британський парламент викине «Угоду про вихід із ЄС» на смітник історії. За оцінками експертів та аналітиків, уряд Мей програє голосування із ризницею більше ніж у 200 голосів. Такої нищівної поразки британські уряди не знали із 1921 року, тобто, майже, сторіччя.

Коли це станеться, до виходу Британії із проекту під назвою «ЄС» залишиться менше 70 днів. За всіма прогнозами Британія зануриться у глибокий політичний та стратегічний хаос.

Найлогічніше буде негайна зміна Мей, яка й довела країну до такого божевільного стану. Але, лише декілька тижнів тому, вона виграла вотум недовіри й може керувати ще рік. Може, але як? У Мей залишиться єдино вірний вихід – добровільна відставка. Та на це сподіватися, майже, марно. Лише, якщо під стіни резиденції на Даунінг-стріт, 10 прийдуть сотні тисяч британців.

Британія повинна готуватися до виходу із «тюрми» під назвою «ЄС» без будь-якого документу. Саме цим повинен був займатися уряд Королівства відразу після історичного референдуму у червні 2016 року. Угода про відносини із ЄС повинна погоджуватися після виходу, а не під час, при умові, якщо ЄС ще буде існувати. Абсолютно зрозуміло, що BREXIT – це політична смерть ЕС.

Зрозуміло, що ця ідіотська угода не писалися у Лондоні. Майже немає сумнівів, що ті папери були передані до Лондону із Брюсселю з ультиматумом – ратифікувати. Це стиль Європейського Союзу.

Чи передбачали в ЄС те, що ці папери будуть викинуті на смітник? Майже точно, що ні. Більше того, саме цими страхітливими паперами єврофанатики та євромаразматики хотіли залишити Британію у його складі. Хтось може запитати: «А як же воля людей?». А як поводився ЄС після референдумів у Франції,, Нідерландах, Ірландії? Для ЄС демократія – це ніщо. У них своя «демократія» - тоталітарна, майже, та ж сама, що була в СРСР. Жодних відмінностей.

Після краху 15 січня Мей може запропонувати найбільш страшний варіант – винести на голосування нову угоду, де Британія залишиться, як членом Митного союзу ЄС, так й членом Спільного ринку. Фактично, залишиться у складі ЄС. Якщо таке станеться, тоді повстане, майже, вся Консервативна партія із мінімальними виключеннями у вигляді тих, хто зараз у парламенті зраджує, як виборців, так і державу.

Мей може оголосити позачергові вибори. Це непоганий вихід із глухого кута, в який вона привела країну. Але, на вибори консерваторів повинен повести новий лідер, лідер, який голосував за BREXIT, лідер, який зможе повернути велич та славу Британії поза межами ЄС.

Але, якщо консерватори програють? Тоді, майже, точно, громадянський неспокій, хаос, відчай, стагнація та крах. Це гарантовано, якщо владу захоплять лейбористи, тим більше, під керівництвом крайнього лівого Корбіна. Це те, що хотіла Мей, руйнуючи надії країни після референдуму?

Як й повинно було статися, Велика Британія повинна виходити із ЄС, що гине, без угоди. З новим премєром та новим урядом. Часу для того, аби підготувати людей та країну до гіршого вистачить. За умови, знаючи, що ЄС – ворог і він веде проти Британії війну. Разом із Німеччиною та Францією. Дональд Трамп це знає. Він готовий прийти на допомогу Британії, але, скоріш за все, не Мей.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.