«Закриття уряду» США та початок гонки-2020. Трамп переможе

6 января 2019, 17:38
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
27
«Закриття уряду» США та початок гонки-2020. Трамп переможе

Шатдаун був неминучий.Президент Трамп повністю усвідомлював, що якщо не вдасться знайти компроміс із складом 115-го Конгресу, то із 116-им Конгресом – компроміс буде майже неможливий.

Шатдаун був неминучий. У тій чи іншій формі, під тим, або іншим приводом.

Президент Трамп повністю усвідомлював, що якщо не вдасться знайти компроміс із складом 115-го Конгресу, то із 116-им Конгресом – компроміс буде майже неможливий.

Теж саме знали й лідери демократів, які повернули собі контроль над Палатою представників та раптом уявили, що вони зможуть повністю змінити політичний баланс у країні. Вони жорстоко помиляються. Й чим довше це фальшиве уявлення буде тривати, тим впевненими та спокійнішими будуть ставати республіканці.

Питання «Стіни» на кордоні із Мексикою – це питання національної безпеки. Дональд Трамп та його найближчі соратники це глибоко усвідомлюють, можливо, навіть, на інстинктивному рівні. Одночасно, вони розуміють, що відступити у цьому стратегічному питанні, значить втратити вирішальні голоси виборців – республіканців, особливо із південних штатів.

Лідери демократів також усвідомлюють, що якщо наплив нелегалів буде припинений, тоді завершиться збільшення тих, хто буде голосувати за їхнього кандидата у 2020 році.

Зараз, виглядає так, що для перемоги Хілларі Клінтон не вистачило приблизно 500 тисяч голосів. Банда Обами – Байдена – Клінтон у 2016-ому просто не встигла. Хоча в останні  роки президенства Барака Хуссейна Обами, громадянство США отримали приблизно 5 мільйонів іммігрантів. Зрозуміло, за кого голосувала переважна кількість тих «іммігрантів».

Тоді Обаму, Клінтон, Байдена, Пелозі, Шумера не хвилювали проблеми національної безпеки, тим більше, які пов’язані із нелегальною міграцією. Зараз, коли у складі нового Конгресу фракція демократів має у своєму складі відвертих лівих екстремістів, Пелозі та Шумер тим більше не будуть хвилюватися за національну безпеку США.

Зсув вліво у Демократичній партії СЩА стався радикальний. Він не міг не статися. Такі конгресмени, як Оказіо-Кортез та Рашида Тлаїб, схоже, стануть, якщо не стали національною ганьбою Америки. Одну обрали у Нью-Йорку – це доволі очікувано. Другу – у Мічигані, штаті де переміг Трамп.  

Обидві поливають президента США Трампа вуличною бранню. Інших слів вони й не знають. Й обидві пропонують лівий екстремістський порядок денний для держави, як внутрішній, так й зовнішній. А що ці дві ліві екстремістки можуть ще запропонувати, якщо Тлаїб приймала присягу США, тримаючи руку на Корані? І тому й у Пелозі та у Шумера не залишається виходу, як робити зсув вліво та прислухатися до таких, як  Оказіо-Кортез та Тлаїб.

Дональд Трамп заявив, що «закриття уряду» може тривати місяці, або роки. Вірно сказав. Дональд Трамп заявив, що сума, яка необхідна для «Стіни», незрівнянно менша за суму, яку витрачають США на війну в Афганістані. Теж вірно. І чим довше буде тривати шатдаун, тим лютішими будуть ставати виборці-республіканці й, скоріш за все, не тільки вони.

Звичайно, такі ігрища не йдуть на користь нікому. Але, не Дональд Трамп оголосив цю «війну». Ця «війна» - просто звичайне продовження справжньої війни, яка була оголошена проти Трампа Обамаою, Байденом та Клінтон багато років тому. Вони її Трампу програли.

Звичайно, що зараз вже не 2016-1 рік. Та, як виглядає, шансів виграти цю війну у Трампа зараз більше, аніж тоді. І він це знає. Майже неможливо уявити, кого демократи можуть запропонувати в якості кандидата на пост Президента США, який би мав хоч якійсь шанси? Хіба що, Барака Хуссейна Обаму.    Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.