Сирійський тріумф Путіна та стратегічна перемога Трампа

29 декабря 2018, 17:05
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
173
Сирійський тріумф Путіна та стратегічна перемога Трампа

Росія на південних кордонах Туреччини – це новітня, шокуюча, але абсолютна геополітична реальність.

Коли Манбідж перейде під контроль Путіна та аль-Асада  вже не повинно особливо когось хвилювати. Те, що кривавий режим аль-Асада виграє війну, стало повністю зрозумілим миттєво після введення російських військ до Сирії.

Зараз відбувається один із найважливіших моментів у сучасній глобальній політиці – вихід Кремля на рубіж із Туреччиною. Це геостратегічний новорічній «подарунок» від члена союзу Москви – Тегерану – Анкари – Дамаску – Хезболли  Путіна іншому члену цього союзу – Ердогану. Й що, скоріш за все, трапиться – Анкара промовчить.

Росія на південних кордонах Туреччини – це новітня, шокуюча, але абсолютна геополітична реальність. І ніхто, навіть не спромігся цьому щось протиставити. Цікаво, Обама колись постане перед міжнародним трибуналом за те, шо він дозволив наробити монстрам із Москви, Тегерану, Дамаску та Анкари?  Постати перед трибуналом, як союзник цих монстрів.

Південний фланг НАТО повністю знищений. А, як могло статися по-іншому, коли НАТО не робить нічого, абсолютно нічого. А хто буде робити – Гьоттемьоллер та сотні таких, як вона, які, фактично, знищили НАТО. Дональд Трамп знає про це й тому двічі ставив «союзникам» ультиматум заради порятунку НАТО. Відповіді від «союзників» були очікувані: «Це президент Трамп знищує Альянс». Президент Трамп все зрозумів.

Рішення Трампа вивести американські частини із Сирії – правильне. Стояти американським солдатам там, де від них вже нічого не залежить – тупість. Виникнення вакууму? Про який такий «вакуум» у Сирії йдеться, коли там тотально хазяйнують Путін, Хаменеї та аль-Асад?

Зараз на сирійському південному заході деякий час буде хаос. Курди з YPG кинулися в обійми Асада, проти якого вони воювали багато років. Ердоган хоче атакувати курдів та надати конвульсійну допомогу якимось сирійським повстанцям. Тегеран бажає долучитися до розділу володінь на схід від Єфрату. Аль-Асад хоче оголосити, що він знову хазяйнує над цілою Сирією. А Путін просто чекає, щоб заявити, що повноправний хазяїн Сирії – він.

Цікаво, «кремлівський мрійник» накаже Ердогану вийти із НАТО? І до кого звернеться тоді Ердоган – до того «замороженого» НАТО, або до Трампа?

Якщо у Президента Трампа не існує близько-східної стратегії – це катастрофа. Немовби, Болтон у січні збирається до Ізраїлю та, за іронією, до Туреччини.

Як видається, за Ізраїль хвилюватися немає потреби.   Головні напрямки американського захисту повинен бути скеровані у бік Єгипту, Йорданії та Ємену. Сирія Асада – Путіна повинна бути тотально «законсервована». Вся американська потуга повинна бути спрямована на знищення дикунського іранського режиму мулл.

Кремлівський монстр про це чудово знає. Як й чудово знає про те, що перемога у Сирії – це, можливо, його остання перемога в регіоні. Остання, тільки якщо у Білий дім не прийде новий Обама.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.