Ракетно-ядерний натиск Кремля та параліч «Заходу»

19 декабря 2018, 11:34
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
59
Ракетно-ядерний натиск Кремля та параліч «Заходу»

Перед Трампом, як стратегічна безодня, так й стратегічний простір. Зараз почалася гонитва за перевагою у стратегічному часі.

Кремль невпинно та, майже, без спротиву, потужно змінює баланс стратегічних та тактичних сил вздовж цілого європейського параметру та далеко за його межами.

Доля ДРСМД вирішена. Зараз вже постає питання часу, аби на дати жодній із сторін досягнути критичної переваги у ракетному балансі сил. Для Кремля питання переваги у ядерно-ракетних засобах – це питання вирішальної ваги, беручи до уваги колосальну перевагу НАТО у звичайних силах на європейському театрі дій. Тому порожні заклики з НАТО у бік Кремля «отямитися» є сміхотворними та свідчать про божевільний переляк всередині Альянсу.

Так це переляк, але й це прямі наслідки дій таких, як Гьотемьоллер, Вешбоу та інших, руками та діями, яких, такий стратегічний стан в Європі став реальністю. Моторошною реальністю. Кажете, що Холодна Війна завершилася?

Альянс своїм паралічем, умиротворенням та «діалогом» зруйнував свій південний фланг, а також, фактично, залишив беззахисним фланг східний. Про північний фланг краще взагалі мовчати – там немає, майже, нічого. У відповідь – тотальне домінування Путіна на півдні.

Вже незрозуміло, навіщо «кремлівський мрійник» віддав наказ на переведення Су-27 та Су-30 до Криму, коли й так існує тотальне домінування Росії в цілому Чорноморському регіоні, як силове, так і політичне.

Більш стратегічно правильним є подальше нарощування кремлівської потуги у Сирії із розміщенням у регіоні систем «Іскандер» та новітніх С-400. Звичайно, НАТО просто спостерігає, пояснюючи свою не дію тим, що це «не є зоною відповідальності». Звичайно, а починати «святкувати» Різдво за два тижні наперед – це пряма «відповідальність» Альянсу?

Путін був непохитним, коли вчора на річній колегії Міністерства оборони казав, що він не розуміє, для чого Горбачов підписав ДРСМД. Він правий. Гаразд, а що повинні зараз робити США? Ні. Не що робити, а як швидко робити? На тлі того, що кремлівський диктатор віддав чіткі накази для установки ракет середньої та малої дальності на суші. Куди ті ракети будуть спрямовані – зрозуміло. Що повинна робити адміністрація Трампа – також. Дійте! Та не звертайте уваги на НАТО!

Якщо стратегічні тенденції будуть продовжуватися таким самим чином, а вони будуть продовжуватися, тоді на СТАРТ – 2 буде чекати та ж сама доля, як і на ДРСМД. А іншого, в умовах продовження Холодної Війни, просто не може статися. Кремль про це знав та знає. Й тому не виконує положення СТАРТу – 2. Обама виконував.

Перед Трампом, як стратегічна безодня, так й стратегічний простір. Просто потрібна непохитна політична воля. Вона у Президента США є, як і правильне стратегічне сприйняття. Зараз почалася гонитва за перевагою у стратегічному часі. Якщо Кремль почне розміщення стратегічних та тактичних озброєнь на своїх західно-північних рубежах, тоді ситуація, дійсно, стане поганою.

«Ультиматум» Білого Дому Кремлю щодо ДРСМД спливає через півтора місяці. Сміхотворний та безглуздий «ультиматум», який лише заохотив Путіна та його союзників по цілому світу. Схоже, що Кремль у лютому сам оголосить про вихід із ДРСМД. Це стане вкрай принизливим ляпасом для Білого Дому.

Чи надасть Трамп найближчим часом наказ розміщувати ракети середньої та малої дальності у Польщі, Румунії, Чехії, Україні, де ще у Центрально-Східній Європі?


 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.