BREXIT. Свобода. Останні конвульсії та крах Мей

9 декабря 2018, 17:44
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
72
BREXIT. Свобода. Останні конвульсії та крах Мей

Консервативна партія повинна домогтися відставки Мей та сформувати істинний уряд BREXIT, який повинен виставити ультиматум євромаразматикам та євроідіотам.

Майже рік тому, у книзі «Європейська стратегічна динаміка. Центрально-Східна Європа та Україна», у главі, присвяченій майбутньому Британії в Європі, я передбачав п’ять сценаріїв відносин Об’єднаного Королівства з ЄС у процесі BREXIT.

Третій сценарій передбачав укладання угоди про вихід між Великою Британією, але провал її ухвалення британським парламентом з боку опозиції та частини консерваторів. Чи міг я, навіть у самому страшному сні, передбачити, що угода про вихід буде під абсолютною загрозою блокування парламентом, тому що, уряд Терези Мей виніс на обговорення не угоду про вихід, а угоду про капітуляцію.

Тереза Мей була, є та залишається Remainer. Вже, майже, не існує жодних сумніві у тому, що у крісло на Даунінг- Стріт, вона потрапила в результаті таємної угоди між нею та Камероном. Звичайно, ту політичну оборудку, коли Британія лікувала з приводу перемоги на історичному референдумі, освятили, у найвищих кабінетах влади у Брюсселі, а також Берліну та Парижу.

Тепер вже точно зрозуміло, чому Мей тягнула довгих девять місяців, не ініціюючи статтю 50 Лісабонського Договору.

Як в країні, що зробила історичний вибір покинути той безумний та падаючий у безодню ЄС, більше половини уряду складають ті, хто не голосував за BREXIT та ніколи не вірив у  BREXIT?

Жодних сумнівів у тому, що 25 листопада, Мей підписала «Угоду про вихід», яку не писали у Лондоні. Той мотлох, на більш ніж п’ятистах сторінках, писався євроідіотами, єврофанатиками та євробожевільними, та був переданий до Британії із ультиматумом – або ця ідіотська та зрадницька угода, або Британія залишиться в ЄС.

Той мотлох під назвою «Угода про вихід» дійсно страхітливий. Якщо ця зрада може бути реалізована, Велика Британія стане повним васалом ЄС. Більше того,  за те приниження треба буде ще платити десятки та десятки мільярдів євро. Та найбільш страшне, що той мотлох «розриває» Британію на шматки, переводячи Північну Ірландію у статус, повністю відмінний від решти держави.

Що Мей із своїми соратниками у кабінеті не знали, що вони пропонують парламенту? Чудово знали й свідомо на це йдуть. Не треба вірити в те, що Мей спеціально бажає провалу «Угоди про вихід», щоб вийти із ЄС без угоди. Ні. Все навпаки. Вона та її союзники, такі ж самі Remainers, як вона сама, бажають провалу угоди у парламенті, аби залишити державу у складі ЄС, який розпадається. Абсолютно зрозуміло, що  BREXIT – це смерть для ЄС, на яку він абсолютно заслуговує.

Шансів виграти голосування у Мей 11 грудня жодних. За наявними даними, «Угода про вихід» буде відкинута із перевагою десь у 200 голосів. Мей це знає, але у відставку не збирається.

Що робити?

Перше, не допустити громадянського зіткнення в країні, яке може перерости у громадянську війну із подальшим потенційним розколом Британії. Ми бачимо, що Франція, як виглядає, рухається до громадянської війни, а над Парижем підняте гасло FREXIT.

Друге. Консервативна партія не повинна допустити позачергових виборів.

Третє, Консервативна партія повинна домогтися відставки Мей та сформувати істинний уряд  BREXIT, який повинен виставити єдиний та остаточний ультиматум євромаразматикам та євроідіотам – або британські умови, або жодних договорів.

Четверте. Велика Британія повинна звернутися до Президента Трампа по допомогу.

Пяте. Велика Британія повинна готуватися до розпаду ЄС.

Ввечері 11 грудня для Великої Британії наступить нова епоха. Британці знають, що за свободу та незалежність треба боротися та, можливо, вмирати. Тільки зараз вмирати не треба, тому шо вмирає ЄС, а разом із ним всі ті юнкери, туски, могеріні, верховстадти, тіллермани, меркель, макрони, шульци, боже скільки ж їх багато. Велика Британія свій вибір зробила й вона переможе.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.