Аргентина, G20: на шляху до глобального силового зіткнення

30 ноября 2018, 11:24
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
61
Аргентина, G20: на шляху до глобального силового зіткнення

Якщо рухнули такі структури, як ООН, ОБСЄ, Рада Європи, ЄС, а НАТО стрімголов наближається до такого самого фіналу, так чому такі формати, як G20, повинні вижити?

Може хтось пам’ятає, про що йшлося на минулорічному зібранні  G20 у Гамбурзі, окрім першої зустрічі Трампа із Путіним? Навряд чи.

А хтось достоменно знає, який порядок зібрання G20 в аргентинській столиці зараз? Відповідь  - та ж сама.

Що зрозуміло абсолютно так це те, що геополітична ситуація у часовому проміжку між цими двома збіговиськами стала набагато складнішою, набагато загрозливішою та все менш передбаченою. Що також зрозуміло, що такі збіговиська, на кшталт G20, роблять стратегічну ситуація у світі ще гіршою.

Якщо рухнули такі структури, як ООН, ОБСЄ, Рада Європи, ЄС, а НАТО стрімголов наближається до такого самого фіналу, так чому такі формати, як  G20, повинні вижити? Набагато гірше в іншому – тоталітарні та авторитарні світові сили саме й використовують такі зібрання для своєї власної глобальної легітимізації, залишаючи на посміховисько так званий «вільний світ».

«Вільний світ» можете запитати? Із соратницею Путіна, комсомолкою ГДР та ворогом України Меркель, ідіотом та наближеним до Путіна Макроном, таким самим ідіотом та любителем гей-маршів Трюдо й далі за списком?  

Президент Трамп все це знав, дізнається більше та буде знати ще більше. Саме звідти його величезне небажання бути на такого роду збіговиськах. І справа не в Азовському морі, хоча й в ньому також, що президент Трамп відмінив зустріч із кремлівським монстром у Буенос-Айресі. Справа у легітимізації, або делегітимізації того нового страшного світового порядку, який такі збіговиська, як  G20, освячують. Путін, Сі та Меркель це знають.

У Хельсінкі, пять місяців тому, Трамп переміг. Як злобно захлиналися в Україні так звані «експерти» та «незалежні» ЗМІ з приводу «катастрофи» Дональда Трампа у фінській столиці. А де ті самі елементи зараз, на тлі того, що Президент Трамп дійсно переміг у Хельсінкі, але йшов до прямої поразки у Буенос-Айресі?

Чому всі мовчать, що після перемоги у Хельсінкі, історія зробила черговий віраж і зараз перемагає лише Путін та його союзники – у Китаї, Німеччині, Ірану, Туреччині та по цілому світу? Азов скажете. Причому тут Азовське море, коли під тотальний контроль Кремля перейшов, майже, весь Чорноморський регіон та його прилеглі території. В тому числі, дякуючи діям в рамках анти-української коаліції на чолі із самим Путіним, а також його учнями та союзниками – Порошенко та Меркель.

Кремлівський монстр летить до аргентинської столиці дійсно на крилах. Він та його зграя абсолютно не приховували, що основна мета для них у  Буенос-Айресі - це засідання БРІКС. Саме цей формат й саме, як розширення союзу Москви – Тегерану – Анкари – Берліну – Дамаску – Дохи. А зустріч із Дональдом Трампом необхідна була російському монстру лише для єдиного - для фіксації своєї «аргентинської перемоги» після «хельсінської поразки». Так вирішила історія й так зробили Трамп та Путін.

Можливо, Дональд Трамп це усвідомив. В усякому випадку, до нинішнього моменту він усвідомлював насування геополітичних поразок та був у змозі їх відвернути. Зараз все набагато страшніше. По-іншому й бути не може.

Момент сучасного глобального силового зіткнення наближається. Трамп, відмовившись зустрічатися із Путіним в Аргентині лише виграв стратегічний час. Скільки – невідомо? Єдине відомо, що лише на користь США та тих союзників, які у США ще є. А хто ж є із складу G20? Як виглядає, лише Італія та Бразилія.

Тому, можливо, збіговисько у Буенос-Айресі колись назвуть таким, що відкрило шлях до відкритого глобального силового зіткнення. Цікаво, а якщо б G20 не існувало, яка б структура могла б зупинити майже невідворотне? А може запитати по-іншому: «А навіщо взагалі було створювати всі ті G20, ЄС, ОБСЄ, Раду Європи, щоб зараз бажати їх найскорішого зникнення?».


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.