«Караван загарбників» на порозі США. Це війна, президенте Трамп

25 ноября 2018, 19:09
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
132
«Караван загарбників» на порозі США. Це війна, президенте Трамп

Час потенційного вторгнення «каравану загарбників обраний абсолютно не випадково. Наближається саміт, а точніше, збіговисько G20 в Аргентині.

«Караван монстрів» підійшов до південних кордонів США. У найближчі часи може розпочатися вторгнення до Сполучених Штатів і це тоді стане найтяжчим випробуванням для Дональда Трампа за час його президенства.

Напевно, він розумів, що домовитися із владою Мексики про допомогу неможливо. Тим більше, що новобраний мексиканський президент вступає на свою посаду тільки з 1 грудня. Тим більше, що до влади у Мексиці приходить крайній лівий популіст. Це лише підтверджує вірні здогадки, як професіонально діють справжні організатори цього «каравану».

Напевно, жителі Арізони колись сильно пошкодують, що обрали сенатором ліву представницю, що робить ситуацію ще більш складною. Але ж, точно, що величезна частка монстрів та дикунів буде прориватися на американську територію саме через кордон Мексики із Арізоною.

Хтось ще буде істерично верещати, що вимоги Трампа про необхідність стіни - це расизм, екстремізм, популізм та що там ще? Це на їх совісті буде те, що монстри можуть прорватися на територію США із наслідками, які зараз, фактично, ніхто не в змозі передбачити.

Все це вже було три роки тому в Європі. Й були всі ті самі верещання та істерики – від Меркель, Юнкера, Оланда та таких самих, як вони. До чого все це призвело в Європі добре відомо. Страшно навіть уявити, щоб було, якби в Італії не перемогли нинішні керівники держави? Так саме, якщо б в Угорщині був не Орбан, а ставленик Сороса, якому заборонено в Угорщину взагалі зявлятися. Дональд Трамп це все чудово усвідомлює.

За наказом Президента США на кордоні із Мексикою розгорнуті сили американської армії. Їм наданий наказ, в особливих умовах, застосовувати зброю на ураження. Потужно посилені сили безпеки та правопорядку. Віддані всі інші необідні накази та розпорядження.

Але, спротив скажений. Що найбільш прикро та гірко, протидія походить від найближчого урядового оточення Трампа. За наявними даними, керівник адміністрації Білого Дому Келлі та секретар із внутрішньої безпеки Нільсен у серйозній опозиції до політики Президента. Як виглядає, терпець у Трампа до цих двох посадовців на межі й вони можуть бути звільнені найближчими днями.

Тому, що витворяють судді, які були призначені Обамою, може здаватися просто черговим маразмом. Але, якщо взяти до уваги весь стратегічний контекст того, що відбувається в США, цей маразм виглядає вкрай зловісним.

За інформацією безпекових та розвідувальних служб США, у лавах монстрів та дикунів, шо наблизилися до південних кордонів країни, близько п’ятисот злодіїв, насильників, розбійників та бандитів. В лавах монстрів, що сунули до Європи, на кожні десять тисяч «мігрантів», рухалось приблизно сорок бандитів та насильників. З наближенням до американських кордонів таких звірів буде ставати лише більше. А якщо, ті «каравани монстрів» все ж таки прорвуться до Сполучених Штатів? Що Обама, Клінтон, Пеллозі та Сінема закличуть стати на їх шляху? Ні, все буде навпаки.

Час потенційного вторгнення «каравану загарбників обраний абсолютно не випадково. Наближається саміт, а точніше, збіговисько G20 в Аргентині.

 Ці «каравани монстрів» мають за одну із цілей максимально послабити позиції Трампа в Аргентині. Як виглядає, Президент Трамп це знає та розуміє. Ось чому, зявилася інформація, що час перебування Трампа в Буенос-Айресі може бути максимально скорочений. А що йому там робити – дивитися на Меркель, на Юнкера, на Трюдо?

Дві зустрічі в Аргентині будуть ключовими – із двома ворогами США: Путіним та Сі. Й на обидві узстрічі, як виглядає, чекає крах. Тим більше, що, майже, немає сумнівів, що за тими  «караванами загарбників» стоїть Кремль. Як це було і в Європі. Це війна, Президенте Трамп!


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.