Ультиматум Трампа. Останній. Крах НАТО?

14 ноября 2018, 11:38
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
33
Ультиматум Трампа. Останній. Крах НАТО?

Настав час рятувати Європу від ЄС. Настав час рятувати Європу від її ворогів, таких як, Меркель, Макрон, Юнкер, Могеріні, Туск, Путін та інші. Настав час вирішувати долю НАТО.

Це було повністю очевидним, що так звані «союзники» США по НАТО не тільки проігнорують абсолютно правильні ультиматуми Президента США Трампа щодо НАТО, а будуть робити все навпаки. Робити свідомо, цинічно та підло.

Слова Макрона про те, що «європейська армія» повинна буде захищати Європу від Росії, Китаю та, можливо, США, були сказані не випадково. Це єдина, узгоджена та цілеспрямована кампанія тих, хто призвів, як Європу, так і цілий світ, до нинішньої геополітичної катастрофи. Катастрофи, яка набагато небезпечніша та страшніша, аніж була Холодна війна, яка ніколи не завершувалася. Вона завершилася в у хворих уявах таких, як Макрон.

У Парижі, на відзначенні 100-річчя завершення Першої Світової Війни, всім тим макронам, меркелям, юнкерам, трюдо та далі за списком, робити було нічого. Саме вони є найбільшою загрозою для вільного світу. Так саме, як й їхній партнер та союзник – Путін, якого вони так улесливо чекали біля Тріумфальної арки.

Абсолютно природньо, що кремлівський монстр так завзято підтримає ту маразматичну ідею  Макрона про «європейську армію». Це у генах того полковника КГБ, що НАТО – найбільший ворог. А союзники Кремля, майже завжди, були Париж та Берлін. Так чому щось повинно бути змінено зараз, коли часи силової конкуренції повернулися?

Дональд Трамп витримував весь цей жах довго та терпляче. Вперше він попередив «союзників» на саміті НАТО у травні 2017 року. Колишня головна комсомолка ГДР, найближча соратниця полковника КГБ Путіна, відповіла, що «європейці можуть повернутися до Китаю».

Другий раз Президент США попередив так званих «союзників» на саміті НАТО у червні цього року. Попередив набагато жорсткіше та відвертіше. Розуміючи, що ситуація із НАТО стає критичною. І ця критичність виплеснулася назовні під час «святкування» у Парижі, лише через чотири місяці після Брюссельського саміту Альянсу.

Можливо, Трамп й летів до Парижу лише для того, щоб в останній раз сказати всім тим макронам, меркелям, трюдо, могеріні, юнкерам, що час для роздумів завершується. У відповідь були влаштовані зазделегідь заплановані демарші, провокації та ідіотські промови, апофеозом яких став виступ Макрона на Єлісейських Полях.

І вже лише через декілька днів Меркель заявила, що й вона за створення «європейської армії». Не «армії ЄС», а «європейської армії». Те, що все скоординовано та сплановано, в тому числі й з Кремлем, сумнівів не викликає. Можливо й російська армія увійде до тієї «європейської армії»? А чому б ні? Вороги визначені, включаючи США.

Дональд Трамп, перед приземленням у Парижі, надіслав чіткий меседж європейським членам НАТО: «Або платіть США за свій захист, або захищайтесь самі». Що, напевно, Дональд Трамп не передбачив, так це те, що на ті його заклики вже підготовлені чіткі відповіді – «європейська армія», «стратегічна автономія», «європейський суверенітет». Тобто – крах НАТО.

Звичайно, можна по-людяному зрозуміти Президента США, коли він написав, що під час окупації Франції у двох світових війнах, французи вчили німецьку мову до того часу, коли армія США не звільнила їх. Але, зараз мова вже абсолютно не про такі ремінісценції. Справа вже про долю Альянсу та про долю Європи.

У Білого Дому зараз, як виглядає залишилося два варіанти.

Перший, спробувати зберігти НАТО. Для цього треба викинути з його лав Німеччину, Францію, Бельгію, Люксембург. Іспанію та, можливо, Канаду. Але, треба віддавати собі звіт, шо всі інституції Аляьнсу просякнуті духом Меркель, Макрона та їм подібних. Якщо в НАТО працюють такі жахливі персони, як Гьотемьоллер та Нейхус, які НАТО знищують, толі  питання трансформації НАТО, майже, нездійсненне. Та чи є сенс таку трансформацію розпочинати взагалі?

Другий шлях для Білого Дому – утворювати абсолютно новий альянс із новою філософією, новою архітектурою та новою місією. В умовах, що склалися, цей шлях є, як виглядає, правильним. І з плином часу, його правильність, скоріш за все, буде тільки підтверджуватися.

Настав час рятувати Європу від ЄС. Настав час рятувати Європу від її ворогів, таких як, Меркель, Макрон, Юнкер, Могеріні, Туск, Путін та інші. Настав час вирішувати долю НАТО. «Ювілейний» саміт НАТО може вже не відбутися?


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.