Путч у США. Флорида, Арізона, Джорджія, Монтана та ціла країна

10 ноября 2018, 13:15
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
77
Путч у США. Флорида, Арізона, Джорджія, Монтана та ціла країна

Ситуація вкрай складна та глибока небезпечна. Треба називати речі своїми іменами – це путч. Путч, який розпочався відразу після оголошення результатів президентських виборів 9 листопада 2016 року.

Президент Трамп та його уряд обрали правильну стратегію на проміжних виборах 2018 року, зосередивши всі зусилля на перемозі до Сенату та до губернаторських постів у ключових штатах країни.

Президент Трамп та його уряд обрали адекватну стратегію на захист волевиявлення американських виборців.

Але, Президент Трамп та його уряд виявилися, як це виглядає, майже цілком неготовими до того, що проти них та проти американців, будуть застосовані абсолютно старі методи зміни результатів виборів.

Чим більше вглиблюєшся у те, що відбувається у Сполучених Штатах з ночі на 7 листопада 2018 року відразу після закриття виборчих дільниць, тим яскравіше та моторошніше спливають картини вибрів в Україні – у Києві в Шевченківському окрузі, у Каневі, в округах на Миколаївщині, у Білій Церкві. Почерк анти-законних та анти-конституційних дій, майже, цілковито тотожній.

Хтось мені буде ще говорити, що Кремль та Лубянка не вторглися до цих американських виборів? Схоже, що їх вторгнення було ще більш масштабним, але набагато підступнішим та жорстокішим, аніж це було два роки тому на виборах президентських. Путін та його зграя абсолютно віддавали собі звіт, що може трапитися, якщо республіканці збережуть більшість у Сенаті.

Кандидат від республіканців у Флориді, губернатор  Рік Скотт почав бити на сполох у четвер: «У вівторок, після закриття дільниць, наша перевага складала близько 57 000 голосів. До ранку середи перевага впала зо 38 тисяч. До вечора середи – до 30 000. На ранок четверга перевага зменшилася до 21 тисячі, а до вечора – до 15 тисяч».

Далі цифри ще страшніші. Ввечері після закриття дільниць, виборча комісія графства Бровард повідомила, що проголосувало 634 00 виборців. На першу годину ночі вже було 695 700 тисяч, а на 2.30 ночі цифра зросла до 707 223 виборців. Потім вона зросла ще – до 712 840 виборців. В іншому графстві – Палм Біч – невідомо звідки зявилися 15 000 нових голосів.

Жодних пояснень, жодних коментарів від офіційних персон у виборчих комісіях цих графств. Пізніше з’явилися прізвища – Бренда Снайпс та Сюзан Батчер – ключові службовці з цих виборчих комісій. Обидві – члени Демократичної партії.

У повний набат почав бити сенатор від штату Марко Рубіо. Те, що віг почав розповідати та оприлюднювати у вигляді текстів та фотографій, інакше, жахом, або «торжеством демократії», не назвеш. Купи непорахованих бюлетенів у кімнатах виборчих комісій, якісь приватні вантажівки, що привозять та вивозять пакети із виборчою документацією у невідомому напрямку, заборона для спостерігачів знаходиться на дільницях  та жорстоке порушення виборчих законів Флориди та конституції штату щодо правил підрахунку голосів тих, хто проголосував раніше та за меж США.

Це не тільки страхітлива боротьба за виживання нинішнього сенатора від штату Нельсона. Це битва за всю владу в країні. І це битва проти Трампа.

Все те ж саме відбувається із виборами губернатору Флориди.  Соратник президента Трампа – Рон ДеСантіс переміг чорношкірого лівого екстреміста Ендрю Гіллума. На підтримку цього екстреміста приїздили особисто Обама та напарник Клінтон на президентських виборах – Сандерс. Тільки тепер можна починати уявляти, щоб чекало США та світ, якщо б Клінтон перемогла.

Кажуть, що ситуація у Флориді вельми нагадує ту, що була на президентських виборах 2000-го року між Бушем-молодшим та Гором. Зараз все набагато страшніше та жорстокіше. Набагато.

Другий удар був нанесений в Арізоні. Проти блискучої кандидатки від республіканців – Марти МакСаллі, демократи виставили ще одну ліву екстремістку – Кірстен Сінема. МакСаллі вигравала весь час. Й знову пішли порушення, хоча не в таких страшніших масштабах. А так все, майже, точно, як у Флориді.  

Та є й велика політична складова. Те, що МакСаллі може програти є велика провина померлого МакКейна. А також іншого сенатора від Арізони, друга МакКейна – Флейка. І МакКейн, й Флейк, фактично, відійшли від республіканських засад та стали набагато ближчими до Демократичної партії. Уявити, що Арізона може голосувати за демократів, та ще за радикальних лівих демократів, ще рік тому було неможливо. Зараз це стало сутінковою реальністю.

Третій удар був нанесений у Джорджії. Абсолютно «червоний» штат. Кандидат від республіканців на посаду губернатора Кемп виграє у суперника від демократів. Підраховано 99 % голосів і як у Флориді розпочинаються порушення, підтасовки та саботаж.

Четвертий удар республіканці та Трамп завдали самі собі, виставивши у Монтані кандидата, який за всіма своїми характеристиками просто не міг перемогти нинішнього сенатора – демократа Тестера. Не міг такий кандидат, як Розендейл виграти такі вибори. Так був втрачений ще один мандат, майже, у цілковито «червоному» штаті.

Ситуація вкрай складна та глибока небезпечна. Треба називати речі своїми іменами – це путч. Путч, який розпочався відразу після оголошення результатів президентських виборів 9 листопада 2016 року. За нинішньою стадією путчу в США стоять всі ті самі люди та сили – вся та обамівська банда, всі ті сороси, всі ті путіни та сі.

У Дональда Трампа небагато часу, щоб цей путч подавити. Схоже, що він не віддав собі  ради, що трапиться, якщо він та його уряд цього не зроблять. Справа вже не в них.


 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.