ITALEXIT

5 ноября 2018, 09:29
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
25
ITALEXIT

Італія опинилася на передньому краю цієї грандіозної битви за Європи. Виклик прийнято. ITALEXIT насувається.

Європейський Союз оголосив війну Італії – державі-засновниці цього самого Союзу. Не міг не оголосити, тому що, сам «проект» вмирає. Для продовження страхітливих конвульсій у Брюсселя не будо інших варіантів, як піти війною проти Риму.

ЄС цю війну програє. Справа не у самому ЄС. Тим більше не у розмірі дефіциту бюджету Італії та шляхах зменшення грандіозного боргу Італійської Республіки. Справа – у майбутньому Європі. Недарма у списку тих, хто тимчасово виключений із накладення неймовірної сили санкцій з боку США проти Ірану, значиться Італія. Білий Дім Трампа будує нову глобальну коаліцію та новий геостратегічний устрій в Європі. Італія розглядається урядом Трампа, в якості одного із головних європейських чинників такого устрою.

Південь Італії, який багато десятиліть був оплотом італійських лівих та ліво-центристів, майже, цілковито проголосував за «Рух 5 Зірок». Так що, в таких умовах «5 Зірок» підуть на поклін до Брюсселя, задовольняючи абсолютно ідіотські вимоги оскаженілих єврократів? Перед очима лідерів «5 Зірок» найбільш яскравий та жахливий  приклад Греції та СИРІЗИ.  

Рівень підтримки «Ліги» на чолі із віце-премєром Сальвіні, з дня проведення парламентських виборів, виріс, майже, у два рази, злетівши до 30, 5 %. Так що, за таких політичних обставин, «Ліга», як стрижень правлячої італійської коаліції, піде на поступки ЄС? Тим більше, ті вимоги з боку євромаразматиків із ЄС, дійсно, маразматичні.

Знову ж таки, перед очима Сальвіні та інших сучасних лідерів Італії страхітливі приклади Греції, Кіпру, Іспанії, Португалії. Саме ці країни утворюють так званий «Латинський блок». Саме ці держави постраждали найбільше, як розплата за перебування в Європейському Монетарному Союзі.

До входження Італії в єврозону, італійська економіка, дійсно, була однією із взірцевих, як в Європі, так й у світі. Недаремно, Італія була включена до складу G8.

Коли темпи зростання сповільнювалися, італійські уряди просто девальвували ліру, повертаючи Італії конкурентоздатність. Все було зруйновано входженням Італії до єврозони. Італії треба було виходити із цього ідіотського утворення ще у 2011 році, коли розпочалася жахлива боргова криза. Так саме, як треба було бігти із єврозони Греції, Іспанії, Кіпру та Португалії.

Натомість владу в Італії, після путчу, який організували  у тому 2011-ому тодішні керівники ЄС та Меркель із Саркозі, захопили брюссельські маріонетки на чолі із Маріо Монті – абсолютним єврофанатиком та євромаразматиком. Як результат, іншого якого не могло бути,  дефіцит бюджету – 132 % ВВП, борг становить більше 320 % ВВП, безробіття, особливо у південних районах, страхітливе. На Італію сунуть орди дикунів та біженців із півдня та сходу. А ЄС «накинув» на Італію та інших жертв єврозони різні «пакти двох пунктів», «пакти шести пунктів» та інші такі самі ідіотські документи. А все робити треба навпаки.

А тепер ЄС оголосив війну Італійській Республіці. Війну - країні – засновниці. Війну, яку ЄС програє. Не може не програти.

Маттео Сальвіні та інші італійські керівники чудово розуміють, що для порятунку країни, Італія повинна покинути той пекельний Європейський Монетарний Союз та повернутися до ліри. Іншого не дано, аби врятуватися, як від національної катастрофи, так і від Європейського Союзу, який цю катастрофу приніс для цілої Європи.

Маттео Сальвіні правий, коли охарактеризував Юнкера та Московіца, як «ворогів Європи». Але тих ворогів Європи  - цілі армади й вони будуть битися проти Європи оскаженіло. Італія опинилася на передньому краю цієї грандіозної битви за Європи. Виклик прийнято. ITALEXIT насувається.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.