Кінець Меркель. Ізолювати та стримати Німеччину

31 октября 2018, 11:21
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
42
Кінець Меркель. Ізолювати та стримати Німеччину

Зараз фундаментальне питання полягає в тому, що робити із Німеччиною взагалі?

Те, що два найближчих союзника – Меркель та Путін, 18 серпня на дачі під Берліном, багато годин обговорювали питання відходу німецького канцлера від політики, не викликає сумнівів. Кремлівський диктатор та колишня головна комсомолка ГДР проектували майбутнє ФРН «після Меркель» з метою надалі ще більшого посилення російського впливу у Німеччині. Схоже, що у Стамбулі, за добу до виборів у Гессені, два союзника остаточно домовилися про відносини між Кремлем та Берліном в часи «після Меркель».

Зараз не час вести мову про політичні злочини Ангели Меркель проти України, Сирії, Лівії, Іраку, Афганістану та далі. Зараз також не час вести мову про покарання Меркель за утворення анти-української коаліції, яку вона очолила разом із полковником КГБ Путіним та найближчим соратником та союзником Путіна – Порошенко. Той час настане й настане незабаром.

Зараз фундаментальне питання полягає в тому, що робити із Німеччиною взагалі?

Після очікуваного оголошення Ангели Меркель, що вона покине посаду керівника ХДС, ФРН абсолютно увійшла в стадію всепоглинаючою геостратегічної турбулентності. Битва за геостратегічне майбутнє Німеччини розпочалася. Суперників лише двоє – Трамп та Путін.

Те, що ФРН, разом із путінською товаришкою - Меркель, треба було викидати із НАТО, як мінімум, чотири року тому, мені вже набридло казати. Зараз я можу сказати, що напевно, це вже запізно. Меркель разом із Путіним зробили дуже багато та успішно, щоб, фактично, знищити НАТО. Президент Трамп це чудово відчуває й тому йому вирішувати, чи потрібно США залишатися в цьому, майже, зруйнованому утворенні?

Наразі перед адміністрацією Трампа дилема, з якою американські президенти не зіткалися із часів падіння Берлінської стіни. Варіантів, як виглядає, лише два.

Перший, повністю покинути територію ФРН та оточити Німеччину непроникаючим санітарним кордоном. Хоча зрозуміло, що для Кремля непроникаючих кордонів, майже, не існувало ніколи.

Другий варіант – перевести ФРН під тотальний політичний та економічний контроль США, на зразок того, що існував після завершення Другої світової війни.

Обидва варіанти спрямовані на єдине – на ізолювання та стримування ФРН. Іншого в сучасних геополітичних умовах просто не існує. Все інше, однозначно, приведе до війни в Європі, причому та війна, знову ж однозначно, буде походити із німецької території.

Тільки зараз починає надходити повне усвідомлення того, яка страшна помилка була зроблена після падіння Берлінської стіни, дозволивши обєднаній ФРН вступити до НАТО. Зараз настав час розплати із повною ініціативою в руках у Путіна та його кегебістської зграї за підтримки, напевно, агента Штазі Ангели Меркель та її сподвижників.

Путін буде поспішати. Вирішується доля Німеччини, як найближчого союзника Росії, та вирішується доля Європи.

Хто стане новим лідером ХДС? Якщо нинішній генеральний секретар партії, тоді, Кремль та Лубянка, як виглядає, можуть бути спокійними. Хоча Кремль та Лубянка можуть бути спокійними, майже, за будь-якого сценарію. Політичний Берлін, майже, цілковито їхній союзник. За двома виключеннями – «Вільні демократи» та «Альтернатива для Німеччини».

Верещання Меркель, що вона буде служити ФРН до 2021 року – фікція. Політична динаміка у країні скажена ї її темп буде лише посилюватися. Після щорічної конференції ХДС шанси для Меркель утриматися, скоротяться, фактично, до нуля.

Як виглядає, на ФРН чекають дострокові вибори приблизно через рік. Якщо вони стануться, а вони, напевно, стануться, тоді ХДС/ХСС програють. Як програють й СДП. А на радість Кремлю виграють популісти та авантюристи Партії Зелених. В часи геостратегічного зіткнення та геополітичного протиборства, яких Європа не бачила довгі десятиріччя.

Трамп повинен приймати рішення та діяти - ізолювати та стримати ФРН. Зараз, без вагань та затримок. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.