Крах Мей та ЄС

19 октября 2018, 16:40
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
53
Крах Мей та ЄС

Агонія Європейського Союзу надзвичайно небезпечна. Великій Британії вирішувати – чи залишати Мей при владі. Але, для неї та Британії краще, щоб вона пішла.

Тереза Мей не голосувала за BREXIT. Вона не бажала й не бажає виходу Великої Британії із Європейського Союзу. Саме це є вирішальним у її краху, краху, який не міг не статися. Це стосується всіх політиків і не тільки політиків, коли ігнорується воля народу.

ЄС, після історичного референдуму у Британії, розпочав війну проти суверенної держави, яка поки ще є її членом. Це справжня війна, як би хто це не називав. В ЄС на генному рівні відчули, що воля британців щодо виходу із «проекту» означає лише одне – історія самого проекту починає завершуватися.

Війна Європейського Союзу проти Великої Британії триває вже більше двох років всіма доступними для конаючого проекту засобами та методами. Але, без жодних шансів на перемогу. Єдиний шанс – це цілковита зрада з боку британського уряду. Можливо, Мей і пішла б на таку зраду. Можливо, коли вона захопила владу в Обєднаному Королівстві, й обіцяла єврофанатикам та євромаразматикам, що вона зрадить BREXIT. Зараз, майже точно, це вже немає значення.

Тереза Мей програла, вона цілковито ізольована, розгублена та без підтримки. Це дуже небезпечно. Європейський Союз в агонії та може піти на все. Зараз, коли у Британії виникає на наших очах стратегічний вакуум влади, хижаки та гієни із Брюсселя можуть піти, дійсно, на все.

Всі ті меркелі, макрони, туски, юнкери, могеріні – це вони розвязали війну проти Британії та британців. Вони рятували лише себе та свої статки. Вони правильно збагнули, що за Британією, рано чи пізно, та скоріш за все рано, підуть інші. Та навіть, якщо й не підуть, доля «проекту ЄС» вирішена. Ось чому така агресія та неприхована лють з боку Брюсселю до Британії.

Саміт ЄС 17 жовтня 2018 року був зібраний лише для того, аби залякати тих, хто залишається у цьому утворенні. Залякати остаточно. Зараз євроідіоти та єврофанатики розпочнуть реальні дії проти Британії та британців. Вони вже погрожують ввести візовий режим. Вони хочуть заблокувати порт у Дуврі. Вони хочуть «закрити» небо над ЄС для британських літаків. Вони хочуть «відірвати» від Королівства Північну Ірландію. Діють точно так, як діяв СРСР перед своєю погибеллю. Нічого дивного та випадкового.

Так кому Мей планувала платити десятки мільярдів за «необхідну» угоду? Навіщо Мей хотіла продовжити так званий «перехідний» період? Заради чого Мей домовлялася про якусь співпрацю щодо безпеки та оборони? З тими, хто веде проти твоєї країни війну.

Агонія Європейського Союзу надзвичайно небезпечна. Цю агонію треба було ховати у зародку. Зараз зробити це важче, набагато важче. До Нового року це буде зробити ще важче. Великій Британії вирішувати – чи залишати Мей при владі. Але, для неї та Британії краще, щоб вона пішла.

Не ведуться переговори про майбутнє з тим утворенням із якого ти виходиш. Такі переговори ведуть тільки після. Переговори із ЄС треба буде починати тільки після 29 березня 2019 року. Тоді, коли по всій Британії будуть спущені прапори ЄС та залишиться гордо майоріти лише «Юніон Джек».      

А краще ті переговори не розпочинати взагалі. А рятувати Європу від ЄС. Із новим британським премєр-міністром. Коли проти Британії війна – «Чемберлен» не може бути при владі. При владі може бути лише «Черчилль».


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.