Новітнє нашестя та напад на Європу та США

3 июля 2018, 13:23
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
12

Нашестя та напад монстрів і дикунів на Європу у 2018 році зупинити, як це вдалося три роки тому, не вдасться.

Нашестя та напад монстрів і дикунів на Європу у 2018 році зупинити, як це вдалося три роки тому, не вдасться. Такий самий напад, який відбувається одночасно й на Сполучені Штати, скоріш за все, вдасться відбити.

Три роки тому, коли справжня гібридна війна, у вигляді напливу мільйонів «мігрантів» та «біженців» до Європи, була зупинена, в першу чергу, тим, що Путін наказав призупинити вторгнення. А, в другу чергу, тим, що Угорщина самостійно зупинила ту навалу. Залишалося лише чекати, коли складуться нові, сприятливі умови для повторного нападу на Європу.

Вони склалися влітку 2018 року. Фундаментальна відмінність полягає в тому, що напад 2018 року відбувається паралельно, як на європейську територію, так і на територію США. У 2015-ому такого не було.

Зараз ми не можемо достоменно казати, що за тисячами дикунів, які знову хлинули до Європи, стоїть Путін. У 2015-2016 роках – то було, майже, доведений факт. Скоріш за все, зараз Кремль знову керує цими потоками. Але, в принципі, справа не в цьому. А в тому, що Європейський Союз в стані знищення та самознищення.

Саміт ЄС 28 – 29 червня 2018 року став самітом вироку. За галасливими деклараціями, умовляннями та запевненнями була порожнеча, страх та параліч. Саміт збирався лише для того, аби врятувати Меркель та якимось чином заспокоїти новий уряд Італії. Скоріш за все, Меркель вдалося врятувати лише на декілька днів. А італійський уряд заспокоїти взагалі не вдалося.

І паралельно, неймовірно посилюється тиск на ЄС з Білого Дому, в тому числі й за того, що на саму Америку сунуть тисячі дикунів з півдня, а в самих США анти-трампівська істерика набирає обертів, як інструмент для проміжних виборів до Конгресу. Якщо Меркель «впаде» найближчим часом, це стане величезною допомогою для Трампа. Й не тільки для нього.

Питання полягає в тому, що трапиться в Європі за той час, коли у ФРН зявиться новий канцлер, якщо будуть оголошені нові вибори? Питання друге – якщо вибори у Німеччині будуть оголошені, хто на них переможе?

Зараз лише можна уявити, яка битва розгорнеться, або вже розгорнулася, між Білим Домом та Кремлем за «свого» канцлера ФРН.  Те що зрозуміло, так це те, що до кінця цієї битви, в Європі можуть опинитися десятки, якщо не сотні, тисяч дикунів разом із терористами, гвалтівниками,  садистами та вбивцями.

Невже Німеччина, яка в стані все зростаючої агонії, не в стані хоча б закрити кордони у Баварії?

І що буде робити Україна, якщо монстри хлинуть на нашу територію? Взимку 2016-го втни були за крок до того.

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.