Нашестя монстрів на Європу – 2018

18 июня 2018, 13:54
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
29
Нашестя монстрів на Європу – 2018

Ситуація з нашестям монстрів на Європу у 2018 році докорінно відрізняється від того, що відбувалося восени 2015 – взимку 2016 років.

Ситуація з нашестям монстрів на Європу у 2018 році докорінно відрізняється від того, що відбувалося восени 2015 – взимку 2016 років. Як тоді Європа вистояла перед навалою мільйонів дикунів із Африки, Близького та Середнього Сходу та інших регіонів, до сих пір залишається загадкою. Якщо б не Угорщина, європейський континент, можливо, був би вже «окупований» монстрами, дикунами, ісламськими терористами, вбивцями та гвалтівниками.  

Як ісламські дикуни не хлинули в Україну – також не піддається розумінню? Але ж, вже глибокої осені 2015-го, коли «Балканський маршрут» був, фактично, заблокований, керівники мафіозних угруповань, що спрямовували потоки нелегалів, роздавали карти з новим маршрутом – через Україну. На щастя для України, монстри повернули на захід й стали штурмувати Італію.

З тієї першої навали три роки тому, залишалося лише питання часу: «Коли розпочнеться друга навала монстрів на Європу?». Відповідь на це питання вже відома: «Літо 2018 року». Наразі ще невідомо, хто геополітично керує навалою дикунів сьогодні, на відміну від трирічної давнини, коли буди чіткі докази, що «Балканський маршрут» - це, в тому числі, й авантюра Кремля Зараз, скоріш за все, за  другою навалою монстрів на Європу, теж стоїть Росія. Але, не тільки вона.

Час другої атаки дикунів на європейську територію обраний напрочуд вдало. ЄС помирає на наших очах. Інститути ЄС паралізовані та у стані всепоглинаючого жаху. Про який «Дублін - 2» може йти мова, коли, можливо, «проект ЄС» завершує свою історію.

Геостратегічний баланс на Близькому Сході різко змістився на користь союзу Москви – Тегерану – Анкари – Дамаску – Хезболли та Дохи. Й, скоріш за все, «стимулювання» другої хвилі так званих мігрантів походить саме від цього союзу.

Сполучені Штати не хочуть мати нічого спільного з цією навалою. Й правильно роблять. На їх власні, американські кордони навала не менша. Але, Трамп все ж таки будує стіну. ЄС нічого не будував, не будує й не буде будувати. ЄС тільки займався розподілом ідіотських квот. А в цей час на європейських вулицях, площах, у провулках монстри вбивали, гвалтували та грабували.

Зараз на кордоні із Боснією та Герцеговиною скупчилося приблизно сто тисяч дикунів. Уряд країни заявив, що якщо Австрія та Словенія закриють кордони, вони поступлять так саме. Але, чи витримає  Боснія та Герцеговина цю навалу? Скоріш за все, ні. Й все рівно дикуни хлинуть далі на північ.

Влітку 2018 року відкрився новий «Балканський маршрут» - через Албанію, Македонію та Боснію – Герцеговину. І паралельно, щоденно, посилюється наплив в Італію. Майже, неможливо уявити, що було б вже з країною, якщо б в Італії не перемогли праві та «5 Зірок». Але натовп монстрів від Італії наразі повернув до Іспанії, де ворота країни розчинив новий уряд іспанських соціалістів. Бідна Іспанія. Їй що Каталонії замало?

Меркель гадала, що все, або, майже все, минеться. Не минулося. Через тиждень, можливо, ця близька подруга Путіна вже буде не канцлером Німеччини. Це було б справедливо. Та зграї дикунів не зупиняться. Скоріш за все, все буде навпаки. Хто зупинить їх? Якими засобами? Чи можливо ці дикунські зграї зупинити взагалі?

Часу на ці вирішальні відповіді залишається дуже мало, критично мало. І все ж таки, розпочинати треба з відставки Меркель. Вона була ключовою першопричиною всього того, що коїться зараз в Європі.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.